Jessica Mercedes ma naprawdę bajeczne życie. Tygodnie mody w Paryżu, Mediolanie, Londynie i Nowym Jorku to dla niej już standard. Jest na każdym. Do tego dochodzą dalekie podróże i na przykład luksusowe zimowe wakacje na Malediwach. Ostatnio na mapie Jessiki jest też Dubaj. Blogerka poleciała tam na zaproszenie polskiej marki GLOV i... spotkała się z Kim Kardashian. Znowu!

To nie pierwszy raz, kiedy Jessica Mercedes Kirschner zrobiła sobie selfie z Kim Kardashian. Blogerka sfotografowała się z najsłynniejszą celebrytką świata podczas pokazu Kanye Westa w Nowym Jorku. Razem z klanem Kardashian-Jenner była też na wielu pokazach mody, m.in. Balmain dla H&M. Tym razem Jessikę do Dubaju zaprosiła polska marka GLOV, producent innowacyjnej rękawiczki do demakijażu twarzy wyłącznie za pomocą wody.

ZOBACZ TEŻ: Myślisz, że wiesz wszystko o Kim Kardashian? Naprawdę...? No to rozwiąż nasz QUIZ!

Dziś w Dubaju odbyło się profesjonalne szkolenie makijażowe The MasterClass, które poprowadził duet najbardziej rozpoznawalnych rewolucjonistów świata beautyKim Kardashian West i makijażysta Mario Devidanovic. Wydarzenie zgromadziło aż 500 najlepszych influencerek z całego świata. Swój udział w evencie miała polska marka GLOV. Rękawiczka została użyta podczas pokazu. W roli modelki - oczywiście Kim Kardashian.

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia w naszej GALERII

Jak czytamy w informacji prasowej wysłanej przez markę GLOV:

Na wydarzeniu prowadzonym przez Mario Dedivanovica pojawiła się jego muza - Kim Kardashian, na której twarzy artysta zaprezentował, jak wykonać makijaż przy użyciu nowości kosmetycznych od marek z całego świata.Nie zabrakło również polskiego akcentu. Pierwszym produktem użytym przez Mario była rękawica do demakijażu GLOV od polskiej firmy Phenicoptere. Mario starannie wykonał demakijaż i pochwalił polski produkt za jego skuteczność i możliwość wielokrotnego użycia.

Polski produkt dał sobie radę z mocnym, wielowarstwowym makijażem, jaki Kim Kardashian nosi na co dzień:

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych włókien, pod wpływem kontaktu z wodą GLOV zmywa wszelkie zanieczyszczenia. Rękawica doskonale sprawdziła się z bardzo mocnym makijażem Kim Kardashian.

Gratulujemy polskiej marce GLOV! Użycie rękawiczki do demakijażu przez Kim Kardashian to z pewnością najlepsza możliwa reklama.

Ostatnio Kim Kardashian i Kanye West mniej afiszują się ze swoim bogactwem. Niedawno zamieścili w Internecie naprawdę wyjątkową sesję, inspirowaną starymi zdjęciami z lat 80. czy 90. Kim i Kanye oraz ich dzieci wyglądają na nich jak... zwyczajna rodzina. Widzieliście już te zdjęcia?

Ready to see @kimkardashian x @glov.official x @makeupbymario make up class in Dubai - podpisała zdjęcie Jessica Mercedes Kirschner