Jessica Mercedes Kirschner to nie tylko popularna w blogerka, leż także młoda ikona mody, na której wzorują się setki, jak nie tysiące nastolatek i młodych fashionistek w Polsce oraz za granicą. Nic dziwnego, że od dawna tajemnice jej sukcesu próbują odkryć dziennikarze różnych mediów. Dziś o taką próbę pokusi się sam Krzysztof Ibisz! Jakie pytania zada blogerce popularny dziennikarz? Jessica Mercedes będzie gościem Krzysztofa Ibisza i premierowego odcinka 4. sezonu programu „Demakijaż" (dziś o 22:00 w Polsat Cafe).

ZOBACZ: ŁUKASZ JAKÓBIAK Fala hejtu za udawane spotkanie z Ellen DeGeneres. Fani się obrazili?

Jessica stworzyła swojego bloga jemerced.com w 2010 roku. Dziś jest jedną z najbardziej wpływowych postaci polskiego Internetu. Młoda fashionistka cieszy się uznaniem największych projektantów i gwiazd. Pisały o niej takie magazyny jak: „Vanity Fair", „Vogue", „Grazia", „Elle" czy „Glamour". I oczywiście „Gala”!

Jesscia interesowała się modą od najmłodszych lat. Nawet szkolny mundurek przerabiała według własnego uznania. Gwiazda Internetu opowie dziś Ibiszowi m.in. o trudnych początkach, o pomyśle na siebie i swojego bloga. W „Demakijażu” dowiemy się także m.in. tego, ile zarabiała w swojej pierwszej pracy i jak trafiła na pierwszy w życiu Fashion Week. W tej kwestii możemy zdradzić nawet już kawałek jej wypowiedzi!

Sprawdziłam plan londyńskich pokazów, wybierałam te, które mnie interesowały, pojawiałam się przy wejściu i prosiłam różnych stylistów, żeby wprowadzili mnie jako swoją osobę towarzyszącą. Naprawdę nie wiem, jak ja to robiłam i dziś aż głupio to brzmi, ale tak było. Niczego się nie wstydziłam i nie miałam nic do stracenia. No cóż, lubię być dziwna i ekscentryczna!

Chcecie się dowiedzieć o popularnej blogerce jeszcze czegoś?

Więcej swoich tajemnic Jessica wyjawi Krzysztofowi Ibiszowi w programie „Demakijaż”. Ten już dziś wieczorem o 22:00 na antenie Polsat Cafe.

POLECAMY: JESSICA CHASTAIN przyleciała do Polski i odwiedziła „Dzień Dobry TVN”

Zajrzyjcie z nami do świata wielkiej mody, tysięcy lajków i setek internetowych komentarzy! Ciekawe, jakie pojawią się w sieci po tym wywiadzie!

Tylko u nas zobaczcie fragment tego programu jeszcze przed emisją!

Polecamy Wam także wyjątkowy wywiad z Julią Kuczyńską, Maffashion, jakiego udzieliła w naszym programie Gala Studio. Z Julią rozmawialiśmy tuż po ogłoszeniu, że jest najbardziej wpływową blogerką na świecie!