Jessica Mercedes Kirschner uchodzi za najpopularniejszą blogerkę modową w Polsce. Mimo swoich 23 lat, jest uważana za jedną z najlepiej zarabiających osobistości świata polskiego show-biznesu i za ekspertkę w swojej dziedzinie. W wywiadach nie ukrywa jednak, że jej droga do sukcesu była wyboista i do wszystkiego doszła ciężką pracą.

Dzięki silnej pozycji w świecie mody, blogerka jest również zapraszana na liczne wydarzenia międzynarodowe. Tak mówiła o swoim sukcesie w programie Kuby Wojewódzkiego:

Nigdy nie mówiłam, że nie zarabiam. Głupia bym była, gdybym na tym nie zarabiała. Ale najważniejsze, żeby działać tak, żeby praca była jednocześnie biznesem i pasją. Cały czas trzeba się rozwijać. Byłam z Intimissimi na Santorni, na tych najważniejszych pokazach w Paryżu i Mediolanie, potem Los Angeles, Palm Springs, Wielki Kanion, za tydzień jadę z Chanel do Grasse. Nie można bagatelizować, że jestem młoda i głupia, bo się modą zajmuję.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: JESSICA MERCEDES U KUBY WOJEWÓDZKIEGO 10 najlepszych cytatów: Byłabym głupia, gdybym na tym nie zarabiała

Dzięki głowie do interesów, Jessica korzysta z propozycji różnych firm. Tym razem wybrała się na wakacje na Mykonos, grecką wyspę, która uznawana jest w Europie za mekkę dla gejów, jak również jedną z najbardziej modnych destynacji w świecie celebrytów. Nie brakuje bowiem na niej drogich hoteli i luksusowych klubów. To jedno z ulubionych miejsc odpoczynku m.in. Dawida Wolińskiego

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Kasia Tusk i Jessica Mercedes razem we Francji na zaproszenie Chanel [ZDJĘCIA]

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak w Mykonos wypoczywa Jessica Mercedes Kirschner.