Jessica Mercedes na pokazie MMC pojawiła się w stylizacji niczym z pokazu francuskiego domu mody - Balenciaga. Popularna polska blogerka zaskoczyła wszystkich stylizacją w męskim, streetowym stylu. Wybrała na tę okazję spódnicę i marynarkę w kratę, czarny t-shirt, sportowe białe buty (własnie od Balenciagi) i grube skarpety. Jessica Mercedes rzadko na czerwonym dywanie prezentuje się w seksownych, kobiecych stylizacjach. Ostatnio na pokaz Victoria's Secret w Szanghaju założyła krótką sukienkę Balmain, a do niej zamiast wysokich szpilek... glany za kolano! Jak sama przyznaje, nie lubi czuć się seksownie i czuć na sobie męskich spojrzeń. 

Jessica Mercedes na pokazie MMC - hit czy kit?

Stylizacja Jessiki Mercedes na wczorajszym pokazie MMC nie wszystkim przypadła do gustu. Nic dziwnego - na polskich ściankach, próżno szukać gwiazd ubranych w stylu typowo "high fashion". Dominują raczej koronki, krótkie sukienki mini oraz głębokie dekolty. Jessica Mercedes swoim stylem, mocno wyróżnia się na tle pozostałych celebrytek:

"Mam ochotę znowu być high fashion, ja się tak czuję najlepiej. Lubię wyglądać dziwnie, jak wyglądam sexy, to się dziwnie czuję. Muszę być taka - to jestem ja" - skomentowała swoją stylizację Jess.

Co sądzicie o wczorajszej stylizacji Jessiki Mercedes? Hit czy kit?