Jessica Mercedes jest zaraz obok Maffashion, najpopularniejszą polską blogerką. Radzą sobie w świecie mody naprawdę dobrze i co chwilę słyszymy o jej nowych sukcesach i ciekawych współpracach. Mimo młodego wieku, Mercedes już może pochwalić się naprawdę imponującymi osiągnięciami! Oprócz pisania bloga, ostatnio do jej obowiązków doszło prowadzenie własnego sklepu internetowego, gdzie można kupić minimalistyczne kostiumy kąpielowe. Jessika jest też jedyną polską blogerką, która wystąpiła w sesji dla "Vogue'a"! A to zaszczyt, o którym marzy chyba każda kobieta na świecie. Strach pomyśleć, jakie sukcesy czekają ją dalej, bo Jessika skończyła dopiero... 24 lata! Wielki dzień świętowała w gronie znajomych i celebrytów. Kto się pojawił?

Jessica Mercedes swoje 24. urodziny zorganizowała w popularnej warszawskiej restauracji Weranda. Na tę okazję wybrała krótką białą sukienkę, wyszywaną koralikami i jak poinformowała na swoim Instagramie, była to... ślubna sukienka jej mamy! w takim razie, już wiemy po kim blogerka odziedziczyła wyczucie stylu ;) Do małej białej Jessika dobrała pudrowe buty i naturalny makijaż oraz proste włosy.

Na imprezie urodzinowej Jessiki Mercedes nie zabrakło jej najbliższych znajomych oraz popularnych celebrytów i influencerów. Pojawili się m.in. Julia Wieniawa, Antoni Królikowski, Łukasz Jemioł, Angelika Mucha, Jakob Kosel, Wujaszek i Ciocia Liestyle, Michał Milowicz, czy trener gwiazd Tadeusz Gauer. Blogerka pochwaliła się też, że projektant Łukasz Jemioł podarował jej wielki prezent! Jak myślicie, co jest w torbie? ;)

Zobaczcie GALERIĘ zdjęć z urodzin Jessiki Mercedes --->