Blogerki modowe zyskały w Polsce bardzo szybko status prawdziwych gwiazd, które ze specjalistek od mody i stylu zmieniły się w celebrytki pozujące na "ściankach".

Najpopularniejsze polskie szafiarki, Julia Kuczyńska i Jessica Mercedes, coraz śmielej szukają też sposobów na to, by wyjść ze swoją działalnością poza granice tradycyjnego bloga. Ta druga zaczęła od niedawna publikować w sieci instruktaże wideo, na których pokazuje na przykład, jak przygotowuje się do wyjścia.

Wczoraj na YouTube pojawił się kolejny filmik, na którym Jessica prezentuje swój wieczorowy makijaż. Na trwającym prawie 9 minut wideo blogerka korzysta z niezliczonej ilości markowych kosmetyków, mających za zadanie przygotować ją do pozowania na "ściance".

I to właśnie fakt, że Jessica Mercedes wykorzystuje przy swoim make-up'ie aż tyle specyfików, zwrócił uwagę internautów. W komentarzach pod tutorialem autorstwa blogerki przeczytać można zarzuty, że Mercedes nie do końca opanowała prawidłowe zasady malowania się i używa zdecydowanie za wiele kosmetyków!

Wygadana blogerka szybko odpowiedziała na krytykę widzów, sugerując, że taki "ciężki" wizerunek wykorzystuje tylko na wielkie wyjście!

"Wydaje mi się, że to Ty nie znasz się na makijażu, bo do sesji zdjęciowych, albo na czerwony dywan, gdzie paparazzi robią mi zdjęcia, jest potrzebne tyle warstw! Kiedy jesteś lekko pomalowana na pokazie mody, po 10 minutach od błysku fleszy się świecisz, a na zdjęciach wyglądasz jak niepomalowana... Pozdro" - napisała pod jednym z komentarzy wyraźnie zirytowana Jessica Mercedes.

Sami zobaczcie, jak wyglądają przygotowania blogerki do pokazania się na salonach:

Myślicie, że na co dzień rzeczywiście stawia na bardziej naturalny look?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Jessica Mercedes - "Prowadzenie bloga to ciężka praca!"