Jessica Mercedes w Cannes pojawiła się już wczoraj. Polska blogerka otrzymała zaproszenie na 70. Festiwal Filmowy w Cannes od marki L'Oreal Paris, z którą od niedawna współpracuje. To właśnie eksperci marki L'Oreal przygotowali Jessicę na czerwony dywan. Oficjalną polską ambasadorką L'Oreala jest zaś dziennikarka Grażyna Torbicka, która również jest w Cannes. Jessica i Grażyna gościły na środowej premierze nowego filmu Sofii Coppoli w Cannes. Na galowej premierze filmu "Beguiled" pojawiły się też jego główne gwiazdy, czyli Nicole Kidman, Colin Farrell, Kirsten Dunst i Elle Fanning oraz, oczywiście, reżyserka. Czerwony dywan w Cannes wprost iskrzył się tego wieczoru od gwiazd! Fotoreporterom pozowały także Irina Shayk, która ledwie miesiąc temu została mamą, modelki Lara Stone i Doutzen Kroes, chińska aktorka Fan Bingbing. A co miała na sobie Jessica Mercedes Kirschner tego wyjątkowego wieczoru w Cannes? Wspaniałą czarną suknię projektu Łukasza Jemioła! Projektant może być dumny, bo Jessica w jego projekcie zadała szyku w Cannes.

Sukienka Jessiki Mercedes, w jakiej blogerka wystąpiła w Cannes, nawiązuje do modelu vintage z jubileuszowego pokazu 10-ciolecia pracy Łukasza Jemioła. W całości wykonana została z jedwabiu. Komplet do sukni stanowi body z koronki oraz ultracienkiej, delikatnej wełny, a także pasek z dekoracyjnego sznura z biżuteryjnym zakończeniem. Jessica Mercedes jest twarzą całorocznej kampanii tuszów do rzęs Volume Million Lashes od L'Oreal Paris, stąd jej odsłona w Cannes kontynuowana jest w odniesieniu do czarnego odcienia maskar. Makijaż Jessiki Mercedes przygotowała Kasia Zaremba (Makeup Artist), a o makijaż Grażyny Torbickiej zadbał globalny sztab makijażystów L'Oreala. Jak podoba wam się efekt? Zdjęcia Jessiki Mercedes i Grażyny Torbickiej w Cannes obejrzycie w naszej GALERII.

Grażyna Torbicka już drugi raz w tym roku pojawiła się czerwonym dywanie w Cannes. W niedzielę dziennikarka pojawiła się na nim u boku polskich filmowców z okazji pokazu zrekonstruowanej wersji filmu "Człowiek z Żelaza" Andrzeja Wajdy. Fotoreporterom pozowali wtedy również Lech Wałęsa, Dominika Kulczyk i Krystyna Janda. W środę wieczorem Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes gościła jako oficjalna ambasadorka L'Oreal Polska. Miała na sobie długą jasną suknię i wyglądała bardzo elegancko. Zobaczcie NOWE ZDJĘCIA z CANNES>>

W Cannes jest też Doda, która debiutuje na festiwalu jako polska producentka filmowa. Wczoraj Doda gościła na gali z okazji 70-lecia Festiwalu Filmowego w Cannes. Dziś również pojawiła się na czerwonym dywanie, tym razem podczas pokazu filmu Sofii Coppoli. Zaś w zeszłym tygodniu w Cannes pozowała Maffashion. Która z polskich gwiazd zaprezentowała się w Cannes w najlepszym stylu?

Warto przypomnieć, że Grażyna Torbicka świętuje dziś w Cannes 57 urodziny! Uwierzylibyście? Zobaczcie, jak zmieniała się Torbicka. Dodajmy, że Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes wystąpiła w białej sukni projektu Violi Piekut.