Jessica Mercedes przy każdej możliwej okazji promuję na świecie polskie marki. Blogerka wielokrotnie wyjeżdżała już na tygodnie mody do Mediolanu, Paryża czy Nowego Jorku. Poza zagranicznymi markami, nosiła tam też kreacje polskich projektantów, np. od Maciej Zienia, MMC, marki Paprocki&Brzozowski, Agnieszki Maciejak czy Łukasza Jemioła. I to właśnie na suknię tego ostatniego zdecydowała się tym razem. Jessica Mercedes na czerwonym dywanie w Cannes wystąpiła w czarnej jedwabnej kreacji projektu Jemioła. Mamy jednak wrażenie, że już gdzieś tę sukienkę widzieliśmy!

Jessica Mercedes w Cannes pojawiła się już we wtorek. Blogerka otrzymała zaproszenie na 70. Festiwal Filmowy w Cannes od marki L'OrealParis, z którą od niedawna współpracuje. To właśnie eksperci tego brandu przygotowali Jessicę na czerwony dywan. Podobnie jak Grażynę Torbicką, oficjalną ambasadorkę L'Oreala.

Na galowej premierze filmu "Beguiled" Sofii Coppoli, który miała okazję obejrzeć Jessica, pojawiły się też jego główne gwiazdy, czyli Nicole Kidman, Colin Farrell, Kirsten Dunst i Elle Fanning oraz, oczywiście, reżyserka. Czerwony dywan w Cannes zapełniły tego wieczoru prawdziwe światowe gwiazdy! Polka nie miała się jednak na nim czego wstydzić, bo sama również wyglądała olśniewająco!

ZOBACZ: JESSICA MERCEDES na czerwonym dywanie w Cannes! Jak wyglądała?

Jessica Mercedes wybrała dla siebie na ten wieczór powłóczystą czarną suknię projektu Łukasza Jemioła, wykonaną z 30 metrów jedwabiu. Łukasz Jemioł od razu powiadomił na swoim Instagramie o tym, że blogerka zadała szyku w tej kreacji w Cannes.

Kiedy patrzymy na suknię Jessiki Mercedes, mamy wrażenie, że przeżywamy małe deja vu. W końcu w podobnych sukniach przy okazji różnych imprez widzieliśmy już m.in. Zosię Ślotałę, Karolinę Szostak, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i Annę Kalczyńską… I nic dziwnego, bo wszystkie kreacje, które skojarzyły nam się z suknią blogerki, również wyszły spod igły Łukasza Jemioła! Jak się bowiem okazuje, czarny jedwab to jeden z ulubionych materiałów projektanta. A podobny model do tego, jakim Jessika Mercedes pochwaliła się w Cannes, pojawił się w jubileuszowej kolekcji Jemioła.

CZYTAJ TEŻ: DODA, GRAŻYNA TORBICKA, JESSICA MERCEDES w Cannes 2017. Poznajcie szczegóły ich stylizacji!

Która z gwiazd w czarnych kreacjach Łukasza Jemioła prezentuje się najlepiej? Czyżby Jessica Mercedes przebiła w Cannes modowe wybory Dody, Maffashion i Anji Rubik?