Jessica Mercedes z Jennifer Lopez spotkała się w Las Vegas. Polska blogerka poleciała tam, by wziąć udział w światowej premierze kolekcji Jennifer Lopez dla marki Inglot. To pierwsza współpraca polskiej marki kosmetycznej z gwiazdą tej rangi. Lopez ostatnio trafiła na listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu "Time", a na Instagramie obserwują ją ponad 74 miliony fanów. J.Lo ma w Las Vegas swoje własne show, podobnie jak kiedyś Celine Dione, Ricky Martin czy Britney Spears. Na show na żywo w wykonaniu Jennifer Lopez w Las Vegas może dostać się każdy, kto kupi bilet (choć o te podobno niełatwo). Jednak Jessica Mercedes poza koncertem miała okazję bawić się na after party w apartamencie hotelowym Lopez, porozmawiać z nią osobiście, zrobić z nią sobie pamiątkowe zdjęcia, no i - oczywiście - selfie. W relacji na Instagramie Jessica pokazała, jak rozmawia z Jennifer. Jakie wrażenie zrobiła na niej gwiazda? Sprawdź PONIŻEJ

Jessica Mercedes poznała Jennifer Lopez tuż po jej koncercie w Las Vegas. Na prywatne after party zaproszono przedstawicieli marki Inglot oraz influencerów, w tym polską blogerkę. Tak Mercedes zapamięta spotkanie z Jennifer Lopez:

Jedna z najmilszych gwiazd, które poznałam! Poświęciła chwilę dla każdego, kto chciał z nią porozmawiać. PS. Tak, byłam jej fanką, jak miałam 8 lat.

Jessica Mercedes była jedyną polską blogerką, jaka poleciała do Las Vegas, by spotkać sie z Jennifer Lopez. Przypomnijmy przy okazji, że kilka lat temu Lopez dała jedyny jak dotąd koncert w Polsce. Było to w Gdańsku. Mamy nadzieję, że Jenny from the block wkrótce do nas wróci! A tymczasem już 30 czerwca koncert Beyonce i Jay-Z w Warszawie!Wybieracie się?