Jessica Mercedes twierdzi, że Kylie Jenner przeszła tę samą operację, co ona. Popularna blogerka modowa w wywiadzie towarzyszącym okładkowej sesji dla magazynu "InStyle" zdradziła, dlaczego zdecydowała się nie ukrywać swojej operacji szczęki przed fanami. - Nie chciałam, żeby wszyscy się zastanawiali, co mogłam sobie zrobić - usta policzki, brodę... Szczególnie, że nie wiedziałam, jak po tym wszystkim będę wyglądać. Jessica Mercedes wyjaśnia, że po takim skomplikowanym zabiegu, rysy twarzy wielu pacjentów ulegają diametralnej zmianie. - W końcu wyglądam tak samo, tylko mam proste zęby. Przed operacją oglądałam dużo zdjęć - niektórzy tak bardzo się zmienili, zyskali nowe rysy, nowe twarze - tłumaczy influencerka. Polska gwiazda twierdzi, że jedną z takich osób jest nie kto inny, tylko sama Kylie Jenner!

Czy ty wiesz, że Kylie Jenner miała tę samą wadę szczęki, co ja, wystającą dolną żuchwę? Jasne, zrobiła sobie potem między innymi usta. Ale nie rozumiem, dlaczego nie przyznała się do operacji, która była operacją zdrowotną, zmieniła jej cały układ twarzy. Pewnie gdyby powiedziała głośno o tym zabiegu, ludzie inaczej by na nią reagowali - wyznaje w rozmowie z dziennikarką "InStyle" Mają Chitro.

Jessica Mercedes o operacji szczęki Kylie Jenner

Kylie Jenner od lat posądzana jest przez media o chirurgiczną ingerencję w swój wygląd. Porównując stare i nowe zdjęcia 20-letniej gwiazdy nie jest bowiem trudno dopatrzyć się drastycznych zmian w rysach twarzy celebrytki. Do tej pory, Kylie Jenner przyznała się jedynie do powiększenia ust za pomocą wypełniaczy i zaprzecza, że poddała się jakimkolwiek innym operacjom plastycznym. Tymczasem mówi się, że Kylie podniosła brwi, zoperowała noc i wypełniła policzki. Myślicie, że Jessica Mercedes ma rację i nowy wygląd Jennerki to w głównej mierze jedynie zasługa ukrywanej operacji szczęki?

Zdjęcia Jessiki Mercedes i Kylie Jenner znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: JESSICA MERCEDES pokazała twarz po operacji szczęki! Widać różnicę?