Wszystko wskazuje na to, że Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik nie są już razem. O poważnym kryzysie w związku piłkarza występującego na pozycji napastnika w reprezentacji Polski i włoskim klubie SSC Napoli oraz założycielki marki Wild Mascot mówiło się w sieci już od jakiegoś czasu.

Internauci zauważyli, że znana para od kilku miesięcy nie pokazywała się razem i nie zamieszczała w mediach społecznościowych żadnych wspólnych zdjęć. Powodów do spekulacji dostarczył mediom i fanom również fakt, że Jessica i Arek spędzili osobno Sylwestra - on witał Nowy Rok we Włoszech, a ona w Polsce.

Jessica Ziółek i Arek Milik rozstali się

Spostrzegawczy obserwatorzy 25-latki zwrócili także uwagę na to, że z jej palca zniknął ostatnio pierścionek zaręczynowy. Ostatecznego dowodu świadczącego o rozstaniu pary media dopatrzyły się jednak na Facebooku. Jak donosi serwis Pudelek.pl., Jessica Ziółek zmieniła sobie tam status na "wolna".

Doniesienia o rozstaniu Arka Milika i jego dziewczyny zaskakują tym bardziej, że para jeszcze niedawno przymierzała się do zalegalizowania swojego związku. Przypomnijmy, że piłkarz oświadczył się swojej ukochanej w czerwcu 2019 roku w bardzo romantycznej scenerii podczas urlopu w Grecji.

1 kwietnia 2020 roku świętowali ósmą rocznicę związku, dzieląc się na swoich instagramowych profilach wspólnymi zdjęciami z prywatnego archiwum.

Ani Ziółek, ani Milik na razie nie skomentowali doniesień na temat swojego rozstania.

ZOBACZ TEŻ: Najgłośniejsze rozstania 2020 - te znane pary nie są już razem [GALERIA]