Channing Tatum i Jessie J są razem?! Jak donosi serwis Us Weekly, para umawia się ze sobą już od kilku miesięcy. Przypomnijmy, że Channing Tatum wiosną tego roku rozstał się ze swoją żoną, Jenną Dewan po dziewięciu latach małżeństwa. Pięć miesięcy po ogłoszeniu separacji, małżonkowie mieli zdecydować że są już gotowi na spotykanie się z innymi osobami. Póki co, nie słyszeliśmy, aby Jenna Dewan wybrała swój obiekt zainteresowania, ale za to Channing Tatum był widziany w towarzystwie popularnej wokalistki, Jessie J. Jak donosi źródło zachodniego portalu, Channing i Jessie "spędzają dużo czasu razem, a on jest bardzo podekscytowany, kiedy ją widzi"'.

Channing Tatum i Jessie J są razem?

Channing Tatum i Jessie J nie zostali jeszcze sfotografowani razem, ale jak pisze E! News, para była ostatnio widziana w restauracji Henry's Tavern w Seattle w ubiegły weekend.

"Ciągle się uśmiechali i nie mogli od siebie oderwać wzroku"

Jessie J jest obecnie w trasie i podróżuje po całym kraju w ramach The R.O.S.E Tour. Channing Tatum był podobno widziany podczas jednego z koncertów wokalistki w ostatnich miesiącach.

Myślicie, że będzie z tego coś poważnego? Zobaczcie zdjęcia pary w GALERII --->