W wiosennej ramówce TVN zadebiutowały dwa seriale, które miały być wielkim powrotem do stacji jej dawnych gwiazd, Joanny Brodzik i Magdaleny Schejbal. Sitcomy "Nie rób scen" i "Mąż czy nie mąż" nie okazały się niestety takim sukcesem, na jaki liczyli ich twórcy.

W TVN-ie długo zastanawiano się, czy dać produkcjom jeszcze jedną szansę. Jak donosi jednak branżowy serwis "Wirtualne Media", ostatecznie zdecydowano, że zarówno Brodzik, jak i Schejbal nie wrócą z nimi na antenę jesienią.

"Ostatecznie zdecydowano, że obie produkcje zakończą się na jednym sezonie, co udało nam się potwierdzić w TVN" - czytamy na stronie.

Ta porażka musi być szczególnie bolesna dla Magdaleny Schejbal. Aktorka, po skandalu związanym z jej odejściem ze "Szpilek na Giewoncie" i przegranym procesie z producentem tego serialu, długo nie mogła znaleźć pracy. W końcu dostała rolę w "Mąż czy nie mąż", jednak musiała zgodzić się na znaczną obniżkę wynagrodzenia.

Joanna Brodzik nie musi zapewne aż tak martwić się o swoją przyszłość. Aktorka niedługo zadebiutuje bowiem w roli producentki serialu, do którego chce zaangażować swojego partnera, Pawła Wilczaka.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Brodzik - Pomoże Wilczakowi w karierze!