Na ściance rozstawionej w holu teatru fotoreporterom pozowali m.in. Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Ola Ciupa, Kasia Cerekwicka, Agnieszka Dygant, Joanna Racewicz, Michał Piróg, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Potocka, Tomasz Kammel, Piotr Zelt, Katarzyna Krawczyk i Misheel Jargalsaikhan. W gronie tym pojawili się jednak także Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, którzy jakiś czas temu zniknęli z polskiego show-biznesu, zajęli się wychowaniem sowich bliźniaków i na małym ekranie mogliśmy widywać ich jedynie przy okazji reklam jednej z sieci telefonii komórkowej. Jak się okazuje, teraz aktorska para powoli wraca na salony. Jak wyglądali w czwartkowy wieczór? Przekonacie się zaglądając do naszej GALERII ;-)

"Czy Ty to Ty?" - o czym opowiada sztuka?

A o czym opowiada sztuka "Czy Ty to Ty?" autorstwa Johna Tobiasa w Teatrze Capitol? Na to pytanie odpowie Wam opis prasowy poniżej:

Przezabawna, a zarazem bardzo życiowa komedia o miłości, związkach, skrywanych pragnieniach i tłumionych frustracjach, w pędzącym świecie XXI wieku. Uwikłani w schematy, codzienną rutynę, gubimy swoje marzenia. A gdy już zdobędziemy się na odwagę, żeby zawalczyć o inne życie, to czy będzie to słuszna decyzja? Czy to wyidealizowane, nieznane życie, będzie lepsze? Czy aby na pewno trawa u sąsiada jest bardziej zielona?

Brzmi ciekawie? Wybierzecie się do Teatru Capitol, żeby sprawdzić, czy ta komedia na pewno bawi do łez?