Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rzadko pokazują się na salonach, ale mimo to wciąż tkwią w pamięci publiczności, jako jedna z najpiękniejszych i najszczęśliwszych par polskiego show-biznesu. Wychowują też razem dwoje dzieci, ale jak dotąd nie pokazali ich w mediach. A pamiętacie, jak Brodzik i Wilczak się poznali?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak są razem od ponad dekady. Zakochani poznali się w 2002 roku na planie serialu „Kasia i Tomek”. Grali tam główne role, wcielając się w parę. Początkowo byli tylko kolegami z planu. W 2002 roku aktorka związana była jeszcze z innym aktorem, Bartkiem Świderskim. Niestety, ich związek się rozpadł, a u boku Joanny Brodzik wkrótce zaczęto coraz częściej widywać Pawła Wilczaka.

Para zaczęła się spotykać nie tylko na planie, ale i poza nim. Zakochani początkowo nie potwierdzali łączących ich relacji. Jednak w 2004 roku Joanna Brodzik i Paweł Wilczak w końcu potwierdzili swój związek – para nie opuszczała się nawet na krok. Często pokazywali się wspólnie na czerwonym dywanie.

ZOBACZ: JOANNA BRODZIK Zagra z Wilczakiem w kontynuacji "Kasi i Tomka"?!

Jak to zwykle bywa w przypadku par, w których przynajmniej jedna osoba związana jest z show-biznesem, szybko pojawiły się plotki o kryzysie w związku Wilczaka i Brodzik. Na szczęście para nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i nie reaguje na plotki. Nigdy się do nich w żaden sposób nie odnieśli.

W 2007 roku para podzieliła się z fanami dobrą wiadomością. Joanna Brodzik jest w ciąży – to była radosna nowina nie tylko dla samych zakochanych, ale także dla ich wielbicieli, zwłaszcza, że okazało się, że para zostanie rodzicami bliźniaków!

2 lipca 2008 roku na świecie pojawili się Jan i Franciszek. Wraz z narodzinami dzieci Brodzik i Wilczak zniknęli na jakiś czas z show-biznesu. Zaczęły pojawiać się informacje dotyczące ślubu pary. Sami zainteresowani nie odnoszą się jednak do tej informacji. Jak dotąd Joanna Brodzik i Paweł Wilczak się nie pobrali. Ale co się odwlecze...

Obecnie Joanna Brodzik i Paweł Wilczak są razem od ponad czternastu lat! Zobaczcie w naszej GALERII ich wspólne zdjęcia.