Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przyszli razem na premierę filmu "Pan T.", w którym Wliczak zagrał główną rolę. To ich pierwsze wspólne wyjście od lutego 2018 roku. Przypomnijmy, że nieco ponad rok temu pojawiły się informacje, że Brodzik i Wilczak się rozstali. Otóż Paweł nie był obecny na urodzinach Joanny, zaś na galową premierę filmu "Kler" przyszedł w towarzystwie innej kobiety. Jednak na pytania mediów, czy jego związek z Brodzik jest przeszłością, odmawiał komentarza. Milczała także aktorka. A informacje o kryzysie w związku pary zalewały portale plotkarskie. W październiku 2018 roku tygodnik "Na Żywo" poinformował nawet, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zapisali się na terapię, aby uratować swój związek. Żadne z nich nigdy nie odniosło się do tych pogłosek, ale jedno jest pewne - jeśli przechodzili jakikolwiek kryzys, to udało im się go pokonać! W poniedziałek na premierze "Pana T." Brodzik i Wilczak chętnie pozowali razem do zdjęć - ZOBACZ GALERIĘ.

Brodzik (46) i Wilczak (54) są razem od dawna. Poznali się jeszcze na planie serialu "Kasia i Tomek". W 2008 roku zostali rodzicami bliźniąt - Jana i Franciszka. Nigdy nie opowiadali publicznie o łączącym ich uczuciu, nigdy też nie pokazali w mediach swoich dzieci. Zawsze uchodzili za bardzo prywatną parę.

Film "Pan T." został nagrodzony na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni za najlepszą drugoplanową rolę męską - statuetkę otrzymał Sebastian Stankiewicz. Produkcję wyróżniono także na festiwalu Camerimage - "Pan T." otrzymał Złotą Żabę i został uznany najlepszym filmem. Obok Pawła Wilczaka grają w nim m.in. Katarzyna Warnke, Jacek Braciak czy Wojciech Mecwaldowski. To pierwsza rola główna w filmie fabularnym, w której możemy oglądać Wilczaka. Mówi się, że mężczyzna ma szansę na nominacje do Orła w kategorii najlepszy aktor. Trzymamy kciuki!