Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nie są już razem? To pytanie od wtorku zadają sobie nie tylko wszyscy fani aktorskiej pary, lecz także dziennikarze show-biznesowi. O kryzysie w związku Brodzik i Wilczaka głośno było już od jakiegoś czasu. Para nigdy nie przepadała za imprezami show-biznesowymi i pozowaniem na ściankach, mimo to czasem się na nich razem pojawiali. Od jakiegoś czasu na tego typu wydarzeniach nie było jednak widać ani Joanny, ani Pawła. Aż do teraz! We wtorek wieczorem na premierze głośnego i kontrowersyjnego nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego „Kler” Paweł Wilczak pojawił się nie z Joanną Brodzik, a z nową, tajemniczą kobietą. Kim jest ta blond piękność, która towarzyszyła aktorowi? Czy to nowa partnerka Wilczaka?

Kim jest nowa znajoma Pawła Wilczaka?

Jak podaje Super Express, młoda blondynka, którą Paweł Wilczak zabrał ze sobą na premierę filmu „Kler”, pochodzi z Poznania i ma na imię Ewa. Na razie pojawiają się jedynie domysły, co tak naprawdę łączy Wilczaka z kobietą. W końcu na chwilę obecną ani Joanna Brodzik, ani Wilczak nie potwierdzili swojego rozstania, a kobieta u boku Wilczaka mogła być jego krewną, przyjaciółką lub zwyczajnie znajomą.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak rozstali się?

Już jakiś czas temu gazety donosiły, że Paweł Wilczak nie pojawił się na urodzinach swojej partnerki i matki jego synów. Pisano też, że parę coraz bardziej zaczęły różnić ich popularność oraz priorytety zawodowe. Wilczak miał być rzekomo zazdrosny o to, że Brodzik pozostaje aktywna zawodowo, podczas gdy on dostawał ostatnio mało propozycji od reżyserów... Czy to znaczy, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak faktycznie się rozstali, a blondynka u boku Wilczaka to jego nowa sympatia? Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie tych domysłów od jednej lub drugiej strony.

W ostatnim wywiadzie dla Gala Studio Joanna Brodzik nie chciała podnosić kwestii swojego związku z Pawłem Wilczakiem. Zobaczcie za to, co mówiła o swoich synach