Joanna Brodzik miała wypadek samochodowy. Prowadząca alfę romeo aktorka doprowadziła do kolizji u zbiegu alei Rzeczypospolitej z Hlondau na warszawskim Wilanowie. W środę, 20.12.2017 około godz. 12:30 Joanna Brodzik zderzyła się tam z autem marki Toyota. Z pierwszych relacji świadków wynika, że aktorka skręcając w lewą stronę nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy jadącej z naprzeciwka Toyoty. Gwiazda seriali "Kasia i Tomek", "Magda M." i "Miłość nad rozlewiskiem" przejechała przez pasy i zatrzymała się na słupkach.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kobieta kierująca alfą romeo wjechała pod zakaz. Wtedy doszło do zderzenia z toyotą - oznajmiła Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

ZOBACZ: LUIS FONSI I "DESPACITO" na sylwestrze w Zakopanem! Gdzie i o której oglądać?

Joanna Brodzik spowodowała wypadek samochodowy

Joanna Brodzik w stresującej sytuacji mogła liczyć na wsparcie partnera. Paweł Wilczak szybko pojawił się na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze policji ustalili, że kierowcy obydwu pojazdów nie byli pod wpływem alkoholu ani innych substancji odurzających.

Choć siła uderzenia była duża, w kolizji spowodowanej przez Joannę Brodzik na szczęście nikt nie ucierpiał. Obydwa pojazdy są jednak bardzo zniszczone.