Joanna Brodzik pokazała właśnie na swoim Instagramie brata i złożyła mu serdeczne gratulacje. Z jakiej okazji? Brat aktorki, Radosław Brodzik, znalazł się wśród nominowanych w plebiscycie "Człowiek Roku Krono 2017" za działalność społeczną i charytatywną. Mężczyzna zajmuje się organizacją biegów charytatywnych, takich jak "Bieg Jeża", "Policz się z Cukrzycą" czy "Bieg Gladiatora". Oprócz tego, działa też w "Opiekunie serca", czyli fundacji swojej siostry - Joanny Brodzik. Do jego działań należy też organizowanie akcji sprzątania grobów wybitnych mieszkańców Zielonej Góry. Ponadto Radosław Brodzik działa w zakresie dofinansowania młodym parom metody in vitro.

Radosław Brodzik - kim jest brat Joanny Brodzik?

Jak się zatem okazuje, brat Joanny Brodzik to niewątpliwie człowiek czynu. Nic dziwnego, że jego siostra jest z niego naprawdę dumna! Co aktorka napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie, na którym go pokazała?

„Mieć rodzeństwo to błogosławieństwo. Móc być dumną z brata to ogromne szczęście. Jestem Szczęściarą. Bracie, gratuluje, głosuje i trzymam kciuki!”

Po tak sformułowanym poście nie mamy wątpliwości, że Rafał Brodzik wysunie się na prowadzenie w plebiscycie "Człowiek Roku Krono 2017".

Wy też byście byli skłonni oddać na niego swój głos?