Zmarła przed rokiem Anna Przybylska należała do grona najbardziej lubianych i popularnych polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że aktorka była zasypywana ofertami reklamowymi i użyczała swojego wizerunku kilku dużym markom.

Po tragicznej śmierci Przybylskiej współpracujące z nią firmy stanęły przed wielkim wyzwaniem. Trudno było bowiem znaleźć im inną gwiazdę, która mogłaby spróbować wypełnić lukę po uwielbianej aktorce.

Teraz okazuje się, że przynajmniej jedna firma znalazła godnego Anny Przybylskiej następcę! Okazuje się bowiem, że nową twarzą marki Garnier została właśnie... Joanna Brodzik!

Gwiazda, podobnie jak Przybylska, będzie reklamowała farby do włosów, o czym poinformowała sama w nowym spocie marki.

- W ciągu ostatnich paru lat wiele zmieniło się w moim życiu. To był naprawdę intensywny czas. Wzięłam udział w kilku fascynujących projektach. Zagrałam w paru filmach, serialach. Wróciłam do teatru. No ale przede wszystkim zostałam mamą. Wiele się zmieniło, ale są pewne dobre historie, które lubią się powtarzać. Dlatego tak bardzo, bardzo się cieszę, że Garnier i ja wracamy do współpracy - powiedziała Joanna Brodzik, która już raz, przed dekadą, reklamowała produkty tej marki.

Uważacie, że to dobry wybór?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Brodzik - Wspomina Małgorzatę Braunek: "Była mi bardzo bliska!"