Joanna Cesarz w finałowym odcinku Supermodelka Plus Size wyprzedziła swoje dwie konkurentki: Zuzannę Zakrzewską i Katarzynę Bochankiewicz. Pokonując je, Joanna Cesarz wygrała udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge, który projektantka zorganizuje w Paryżu lub Mediolanie, sesję okładkową w magazynie Claudia oraz nagrodę pieniężną wysokości 50 tysięcy złotych. Joanna zachwyciła jurorów show już na etapie castingów. Kiedy pojawiła się na drugim castingu do programu, jury od razu okrzyknęła ją polską Monicą Bellucci! Jej awans do kolejnego etapu był oczywisty. Jak się teraz okazuje, jurorzy nie pomylili się w swojej ocenie. Joanna w finale programu zachwyciła bowiem nie tylko ich, ale też widzów Polsatu.

ZOBACZ: SUPERMODELKA PLUS SIZE: FINAŁWiemy, kto wygrał pierwszą polską edycję! Kasia, Joanna czy Zuza? Zwyciężyła faworytka? [WIDEO]

Joanna Cesarz – wymiary

Waga Joanny Cesarz nie jest oficjalnie znana. Wiemy za to, że dziewczyna jest bardzo wysoka - ma dokładnie 180 cm wzrostu. Tajemnicą nie są także jej wymiary. Zwyciężczyni formatu Supermodelka Plus Size podczas castingów do programu pochwaliła się, że ma rozmiar 44, obwód biustu - 114, obwód bioder - 122, obwód pasa - 114 i talię 90. Jej numer obuwia to 41, czyli całkiem mały jak na modelkę.

Joanna Cesarz – wiek, zawód, plany na przyszłość

Co jeszcze o niej wiemy? Joanna Cesarz ma 21 lat i pochodzi z Łodzi. Obecnie studiuje tam psychologię – jest na czwartym roku, a w przyszłości chce zostać specjalistą seksuologiem. Jak sama mówi, modelling to jej pasja, która daje radość, a przy okazji bardzo rozwija. To dzięki niemu chciała by zaistnieć nie tylko w polskich, ale i światowych wybiegach, za co trzymamy mocno kciuki!

Czy spodziewała się zwycięstwa? I co uważa za swoje największe atuty? Zobaczcie w naszym ekskluzywnym materiale WIDEO