Joanna Górska w miniony weekend wróciła na antenę Polsatu! W stacji Polsat News poprowadziła kilka serwisów informacyjnych pod rząd, co od razu dostrzegli wierni telewidzowie. Zdjęcia z jej powrotu do studia stacji można było zobaczyć także na jej Instagramie. To, co zwraca na nich szczególną uwagę to fakt, że dziennikarka poprowadziła wiadomości bez chusty i peruki, które przecież towarzyszyły jej przez długie miesiące choroby! Co więcej, dziennikarka jeszcze w drodze do studia Polsatu zapewniała, że nie zamierza do nich więcej wracać:

„Tak się zastanawiam... wrzucić coś na głowę? Chyba już nie. Chyba jestem gotowa. Rzucam chustkę na dobre, rzucam też perukę, czapkę sobie zostawię... w razie powrotu zimy. Miłej soboty!”

Joanna Górska wróciła do pracy w Polsat News

Internauci od razu podchwycili post dziennikarki i zaczęli go komentować w bardzo pozytywnych słowach. Nie zabrakło słów otuchy i gratulacji:

Brawo. Pani est super. Tak trzymać. Wiedziałem, że da Pani radę wygrać z tym dziadem. Pozdrawiam.

Wyglądasz pięknie wręcz zjawiskowo ;-)

Jest pani tak piękną kobietą, że w włosach czy bez i tak wygląda pani cudnie!

Pani jest ładna i w chustce i bez chustki, z bardzo krótkimi włosami i z długimi ;-)

ZOBACZ: JOANNA GÓRSKA przeszła operację usunięcia guza! Co o zabiegu napisała do swoich fanów?

Joanna Górska - historia choroby

Joanna Górska już od kilku miesięcy walczyła z rakiem piersi. Dziennikarka Polsat News nie poddawała się jednak chorobie i dzielnie stawiała jej czoła. Na każdym kroku namawiała też inne kobiety do przeprowadzania regularnych badań, które mogą uratować ich życie. Choroba, która spadła na nią znienacka, nauczyła ją także wdzięczności i doceniania małych rzeczy, które składają się na codzienność. Jak widać ta postawa opłaciła się i przyniosła efekty bo podczas weekendowych wejść na żywo w Polsat News dziennikarka wyglądała naprawdę kwitnąco!

Miejmy nadzieję, że teraz na antenie stacji będziemy widywać ją często i regularnie ;-)