Joanna Górska z Polsat News walczy z chorobą nowotworową. Dziennikarka po kilku tygodniach przerwała milczenie i w końcu szczerze wyznała widzom, dlaczego zniknęła z anteny. Powód swojej nieobecności w telewizji od początku października Górska wyjaśniła w kilku zdaniach na swoim oficjalnym profilu na Facebooku i przy okazji poprosiła fanów o wsparcie.

- Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam... Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. Do zobaczenia - napisała Joanna Górska.

ZOBACZ: OLIWIA BIENIUK Najpiękniejsze zdjęcia córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka [GALERIA]

Joanna Górska ma raka piersi

Joanna Górska nie napisała wprost, o jaką chorobę chodzi, ale chusta na głowie dziennikarki na dołączonym do wpisu zdjęciu oraz jej poprzednie wpisy na Instagramie dość jednoznacznie wskazują, że zmaga się z rakiem piersi. Już w połowie października z okazji Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi na jej profilu znalazła się grafika z różową wstęgą, którą dziennikarka opatrzyła słowami "Badaj cycki". Joanna Górska w Polsat News pracuje od 8 lat. Najpierw prowadziła programy informacyjne, a następnie poranne pasmo "Nowy dzień" i objęła funkcję wydawcy. Dziennikarka pochodzi z Mrągowa i ma 9-letniego syna. Życzymy dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia!