To był pracowity rok dla Joanny Horodyńskiej. Największa polska trandsetterka niedawno sama została projektantką mody. Zaprojektowała własną kolekcję dla streetowej marki Si-MI, którą mamy okazję podziwiać w mediach społecznościowych gwiazdy.

Niewielu wie, że Joanna Horodyńska uwielbia podróżować. Gwiazda nie planuje jednak długo swoich  kolejnych wypraw. W ubiegłym roku stylistka wybrała się do Japonii i Ugandy. Zaskoczyła tym swoich fanów. Jeszcze w sobotę pojawiła się na otwarciu nowego centrum handlowego MODO, a już następnego dnia pozowała do zdjęć na Ugandzie. Tym samym spełniła jedno ze swoich podróżniczych marzeń.

Zobacz: JOANNA HORODYŃSKA Wyjechała do... Ugandy! [FOTO]

Jak się okazało, gwiazda nie potrafi długo usiedzieć na miejscu i nawet w święta poczuła zew podróży. Ubiegłoroczne Boże Narodzenie spędziła na Zanzibarze! Oczywiście zdjęciami z egzotycznej wyprawy pochwaliła się na Instagramie, chętnie pozując przed obiektywem aparatu.

Zobacz: JOANNA HORODYŃSKA Spędzi święta na... Zanzibarze!

W  tym roku modelka wybrała się na wakacje do Rzymu. Tam oprócz zwiedzania i spacerów dookoła Fontanny Di Trevi, Joanna Horodyńska zdecydowała się na małe zakupy. Zdjęcia z wyjazdu oczywiście fani mogli podziwiać w mediach społecznościowych. Joanna Horodyńska postanowiła wybrać się na najbardziej oblegany w tym roku kierunek – grecką wyspę Mykonos.

Zobacz: Joanna Horodyńska na gorących wakacjach w Rzymie [ZDJĘCIA]

Tam wakacje spędzili m.in. Anna I Robert Lewandowscy, Dawid Woliński, Zosia Ślotała czy Joanna Przetakiewicz. Teraz przyszła kolej na Joannę Horodyńską. Stylistka zamieszcza w sieci masę zdjęć ze swoich wyjazdów. Aktualnie mamy okazję podziwiać jej nienaganną figurę. Gwiazda dodała zdjęcie w stroją kąpielowym, w którym wygląda fenomenalnie!

 

Przeczytaj także: Joanna Horodyńska: Niektórzy projektanci nie zapraszają mnie na pokazy. Gwiazdy się obrażają. A ja tylko robię swoje [WYWIAD]