Joanna Horodyńska na zaproszenie marki L'Oreal Paris wzięła udział w pokazie mody podczas trwającego Paris Fashion Week. Nie był to zwykły pokaz - udział w nim wzięły gwiazdy kina, muzyki oraz słynne top modelki. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć m.in. nagrodzoną Oscarem Helen Mirren, Andy MacDowell, gwiazdę filmu "Cztery wesela i pogrzeb", a także Evę Longorię z "Gotowych na wszystko", jak również piosenkarki: Geri Halliwell (Spice Girls), Cheryl Cole czy Camillę Cabello. Nie zabrakło także takich nazwisk, jak Doutzen Kroes czy Lia Kebede. Parada gwiazd przeszła po ogromnym wybiegu, a na koniec po całej arenie rozsypano konfetti. Udział Horodyńskiej w tak prestiżowym wydarzeniu pełnym osobowości filmu, muzyki i mody to wielkie wyróżnienie. Polka nie kryła swojej radości. Udało jej się zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mirren, którym pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz w naszej GALERII zdjęcia Joanny Horodyńskiej oraz innych gwiazd z pokazu w Paryżu.

Przypomnijmy, że Horodyńska zaczynała karierę w mediach właśnie jako modelka. W latach 90-tych jeździła do Paryża i chodziła po wybiegach podczas kolejnych tygodni mody. Później związała się z modą bardziej jako stylistka, a następnie przeszła do telewizji. Dziś na Instagramie Horodyńskiej możemy podziwiać jej modowe inspiracje, odważne stylizacje oraz zdjęcia z podróży i z fashion weeków. W Paryżu Polka jest od początku Paris Fashion Week. Gościła m.in. na pokazach Loewe, Stelli McCartney czy Ricka Owensa.

Pokaz L'Oreal Paris z gościnnym udziałem hollywoodzkich gwiazd i Polki odbył się w sobotę, 28 września,w centrum Paryża. Mieszkańcy miasta i wielbiciele mody również mogli oglądać to, co działo się na wybiegu. Show był bardzo energetyczny, pozytywny i pełen wspaniałych, inspirujących kobiet. Gratulujemy Joannie Horodyńskiej, że mogła być częścią tego widowiska!