W naszym wywiadzie w programie "Gala Studio" zapytaliśmy Joannę Horodyńską o jej nową medialną koleżankę - Małgorzatę Rozenek. Niedawno Perfekcyjna Pani Domu gościła na eleganckiej premierze kolekcji Horodyńskiej dla polskiej marki SI-MI. Co więcej, Rozenek miała na sobie dżinsy projektu Horodyńskiej. Okazało się, że panie całkiem się zaprzyjaźniły. Horodyńska docenia wrodzony dystans i sarkastyczne poczucie humoru Małgorzaty, a Rozenek ceni sobie styl i modową konsekwencję Joanny.

A jeszcze kiedyś Horodyńska i Rozenek nie przepadały za sobą! Po tym, jak Joanna niepochlebnie oceniła stylizację Małgorzaty, ta nie pozostała jej dłużna. Panie dogryzały sobie nawzajem, ale - jak widać - złośliwość zamieniła się w koleżeństwo i wsparcie.

Co dokładnie o swojej nowej przyjaźni z Małgorzatą Rozenek powiedziała nam Joanna Horodyńska?

Jest bardzo wyluzowana, z dystansem, cały czas żartuje na swój temat. (...) Ona sama mi powiedziała, że lubi, jak wszystkiego jest dużo - dużo włosów, rzęs, makijażu, koronek. I przyznaje się do tego, nie stara się udawać kogoś innego. Po prostu taka jest.

Horodyńska zdradziła nam także w "Gala Studio", że Małgorzata Rozenek poznała jej mamę. Rozenek spotkała profesor Ewę Okoń-Horordyńskąpodczas premiery pierwszej kolekcji ubrań Joanny. Podobno panie od razu znalazły wspólny język:

Rozmawiały o prawach kobiet, o tym, jakie są polskie kobiety. Wkręciły się w tę rozmowę. Małgosia chciała też uzyskać kilka porad na temat jakiegoś swojego nowego projektu. Okazało się, że jest to osoba, z którą można porozmawiać na wiele tematów. To też jest interesujące, nie znałam jej od tej strony.

Więcej wysłuchacie w naszym wywiadzie z Joanną Horordyńską w programie "Gala Studio":