Blanka Lipińska, odkąd jej powieść erotyczna "365 dni" odniosła ogólnopolski sukces, stale gości na warszawskich salonach. Jej stylizacje zwracają uwagę, choć nie zawsze są zgodne z trendami czy panującym na danym wydarzeniu dress code'em. We wrześniu zaskoczyła wszystkich, przychodząc na galę w stroju wyglądającym, jakby został uszyty z czarnych worków foliowych. Dopełnieniem zabudowanej sukienki był czarny kapelusz. Kreacja Lipińskiej wzbudziła niemałe kontrowersje. Strój interpretowano jako "stylizację żałobną" po... ślubie, który się nie odbył. Otóż nieco wcześniej Lipińska udawała na Instagramie, że wyszła za mąż. Udało jej się nabrać i czytelników, i media. Nie wszystkim spodobał się jednak ten żart. Żałobna stylizacja miała być jego przedłużeniem i tym samym zamknięciem kwestii niedoszłego ślubu. Najwyraźniej zabieg Lipińskiej nie rozbawił specjalnie Joanny Horodyńskiej, bo na jej kreacji nie pozostawia suchej nitki.

Joanna Horodyńska o Blance Lipińskiej: "To mój koszmar roku"

Joanna Horodyńska co dwa tygodnie komentuje stylizacje celebrytów w swojej własnej rubryce w czasopiśmie "Party". Tym razem pochwaliła dwie, a skrytykowała trzy. Na słowa uznania gwiazdy zasłużyły elegancka Małgorzata Socha i powściągliwa Małgorzata Bela. Zaś krytyce zostały poddane stylizacje Mariety Żukowskiej, Justyny Steczkowskiej i właśnie Blanki Lipińskiej. Tej ostatniej dostało się jednak najmocniej:

Nie jest to portret damy i nikt go w tej wersji nie chciał malować - komentuje Horodyńska. - Coś mi się tam o uszy obiło, że to żałoba po ślubie, którego nie było? Na pogrzeb, wiadomo, nie wolno z nagością. Ale zawinięcie ciała w czarny worek na śmieci i głowy obłożenie węglem jest już zbyt dosłowne w tym temacie.

Horodyńska szczerze przyznaje, że stylizacja Lipińskiej jest najgorszą, jaką widziała w 2019 roku na czerwonym dywanie:

Takim zdarzeniom mówię "nie", no chyba że są częścią sceny i występów. Z tego, co mi wiadomo, nasza bohaterka jeszcze nie śpiewa. To mój koszmar roku.

Kontrowersyjnej stylizacji Blanki Lipińskiej przyjrzycie się bliżej w naszej GALERII>>