Kilka dni temu jako pierwsi pisaliśmy o zmianach, jakie szykują się w ekipie programu "Shopping Queen", emitowanego od zeszłego roku na antenie stacji Polsat Café.

Jak donosił serwis Gala.pl, producenci show zdecydowali się podziękować Sarze Boruc, prowadzącej pierwszą edycję, za współpracę i znaleźć na jej miejsce zastępstwo. Najpoważniejszą kandydatką do tej roli okazała się być Joanna Horodyńska, prowadząca już w Polsat Café program "Gwiazdy na dywaniku".

Stylistka długo wahała się, czy przyjąć tę propozycję, jednak, jak udało się nam ustalić, ostatecznie zdecydowała się poprowadzić "Shopping Queen"!

Castingi do programu ruszyły już w styczniu. Spośród tysięcy Polek wybrano te, które wezmą udział w nagraniach. Zdjęcia do drugiej edycji "Shopping Queen" rozpoczęły się miesiąc temu.

W każdym odcinku zobaczymy 4 bohaterki, które otrzymają 900 zł na stworzenie dwóch stylizacji do zaproponowanych przez jury okazji np. "wyjścia na czerwony dywan".

Po zaprezentowaniu wszystkich propozycji dziewczyny będą musiały wzajemnie ocenić swoje stylizacje, przyznając sobie punkty.

Ta z największą ich ilością wygrywa odcinek, w którym nagrodą jest 2500 złotych.

Nowe odcinki "Shopping Queen" pojawią się jeszcze w tym miesiącu w Polsat Cafe!

Jesteście ciekawi, jak Joanna Horodyńska poradzi sobie w nowej roli?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Horodyńska - Pokazała mamę!