Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza zaskoczyły stylizacjami. Zosia Zborowska zafundowała sobie olbrzymie blond afro niczym Whitney Houston w latach 80-tych. Ada Fijał połączyła wybitnie sportowy styl z seksownymi szpilkami. Maffashion wyjątkowo postawiła na wyrafinowany minimalizm, a Magda Schejbal wystąpiła w dyskusyjnym kombinezonie w tzw. zebrę. Na tle wszystkich gości zaproszonych na pokaz Kupisza wyróżniała się Joanna Horodyńska. Jak zwykle, można by powiedzieć, bo Horodyńska raczej nigdy nie zlewa się z tłumem. Lubi eksperymentować ze stylem, bawić się modą, często nosi nawet to, co teoretycznie wydaje się nie do założenia. Tym razem znowu sięgnęła po kontrowersyjną część garderoby. A chodzi o denimową kurtkę marki Balenciaga z mocno zaznaczonymi ramionami. Niemal geometryczny projekt Horodyńska połączyła z... zielonymi, mieniącymi się cekinami i limonkowymi fluo szpilkami. Ile warta była jej stylizacja? Naprawdę sporo!

Dżinsowa kurtka Balenciagi kosztuje ok. 4 tysiące złotych. Zielone szpilki to wydatek rzędu 2 tysięcy. Kreacja marki MMC, jaką Joanna Horodyńska włożyła na niebieskie dżinsowe spodnie, również jest warta ponad 2 tysiące złotych. Spodnie, które domknęły stylizacje, to model vintage, kupiony w Londynie za ok. 220 zł. Ale nie zapominajmy o luksusowym gadżecie, jakim jest etui na smartfona. To, które ma Horodyńska, to dzieło marki Louis Vuitton, za które trzeba zapłacić... prawie 4,5 tysiąca złotych! Czyli, sumując, eklektyczna stylizacja Joanny Horodyńskiej z pokazu Roberta Kupisza była warta ok. 12 750 zł. Warta swojej ceny?

Naszym zdaniem, Horodyńska była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na środowym pokazie Kupisza. Spodobały nam się także stylizacje Anety Kręglickiej, Mai Sablewskiej, Maffashion, Ady Fijał i Haliny Mlynkovej. A wam? Zobaczcie poniżej, jak gwiazdy pozowały na ściance: