Joanna Jabłczyńska zawsze z dumą opowiada, że poza aktorstwem jej wielką pasją jest prawo. Gwiazda skończyła nawet studia prawnicze, a przed niespełna dwoma laty za drugim razem zdała egzamin na radcę prawnego.

Kilka miesięcy temu głośno było zaś o otwarciu kancelarii prawnej Jabłczyńskiej, którą gwiazda promowała wraz ze wspólnikiem za pomocą dość oryginalnej sesji zdjęciowej.

Niestety, mimo zapewnień aktorki, wygląda na to, że łączenie pracy w show-biznesie z poważną profesją prawnika nie jest najprostsze.

Jak donosi bowiem "Fakt", Joanna Jabłczyńska ma problemy w Izbie Radców Prawnych, a przeciwko niej toczy się nawet postępowanie dyscyplinarne!

"Jabłczyńskiej zarzuca się, że nie wykonała zobowiązań sądu i nie uzupełniła braków w dokumentach swego klienta, a potem wnosiła o niezasadność sprawy, którą prowadziła. Oceniono, że jej działania – a w zasadzie ich brak – szkodziły interesom klienta, którego miała bronić" - czytamy w tabloidzie.

Jakby tego było mało, aktorka niedawno rozstała się też ze swoim wspólnikiem i nie prowadzi już razem z nim otwartej z wielką pompą kancelarii!

Nasze rozstanie nie wynika z tej sprawy. Po prostu rozeszły się nasze drogi, przejąłem kancelarię prawną z dniem 1 grudnia. Prawdopodobnie będzie jeszcze oficjalny komunikat, ale stało się to wszystko bardzo szybko – wyjaśnił "Faktowi" Piotr Podgórski, były wspólnik aktorki.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Jabłczyńska - Nie jest lubiana w środowisku prawniczym!