Joanna Jabłczyńska swoją przygodę z telewizją zaczęła jako nastolatka. Największą popularność przyniósł jej serial TVN. Dziś Jabłczyńska obchodzi 31 urodziny. Jak ze skromnej Marty z "Na Wspólnej" przeobraziła się w prawdziwą kobietę?

Jej przygoda z telewizją zaczęła się, gdy miała zaledwie… 8 lat. Wówczas mała Joanna Jabłczyńskawygrała eliminacje do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego Fasolki. Po kilku tygodniach mieliśmy okazję widywać ją w programie Tik-Tak. Największą popularność przyniósł jej jednak program dla dzieci Teleranek. Od 2003 roku mamy okazję podziwiać jej aktorski talent w serialu Na Wspólnej, gdzie wciela się w Martę.

Okazuje się, że Joanna Jabłczyńska większość swojego życia przepracowała jako aktorka. Dwa lata temu zdała egzamin i została dyplomowanym radcą prawnym. W 2014 roku otworzyła własną kancelarię. Wszyscy zastanawiali się czy uda się jej pogodzić tak różne ze sobą dwa światy. Udało się!

Zobacz: JOANNA JABŁCZYŃSKA Radzi sobie z łączeniem dwóch zawodów

W ubiegłym roku Joanna Jabłczyńska odnalazła kolejną pasję.Stało się nią uprawianie sportów ekstremalnych. Aktorka chętnie bierze udział w zawodach triathlonowych, często biega oraz uprawia kolarstwo górskie. Swój pierwszy bieg maratoński zaliczyła w listopadzie ubiegłego roku. Nic więc dziwnego, że jej konto na Instagramie wypełniają zdjęcia z rowerowych szlaków.

Dziś Joanna Jabłczyńska chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z treningów. Gwiazda lubi żyć aktywnie – jeździ na rowerze, biega, pływa, wykonuje masę ćwiczeń i zdobywa górskie szczyty. Aktorka nie zważa nawet na złą pogodę i w pełni oddaje się swojej pasji.

Zobaczcie w naszej galerii jaką metamorfozę przeszła Joanna Jabłczyńska!