Joanna Jabłczyńska przeszła sporą metamorfozę. W telewizji pojawiła się mając zaledwie 8 lat. Wygrała wówczas eliminacje do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego Fasolki. Nie miała pojęcia, że ten występ zapewni jej dobry start, by zaistnieć w polskim show-biznesie.

Później był program Tik- Tak czy Teleranek,gdzie publiczność miała okazję oswoić się z młodą, początkującą aktorką. Od 2003 roku mamy okazję podziwiać talent aktorski Joanny Jabłczyńskiej w serialu Na Wspólnej.

Dziś Joanna Jabłczyńska jest dojrzałą i utalentowaną aktorką. Gwiazda jednak poza aktorstwem ma wiele pasji, które chętnie rozwija. Jedną z nich jest bycie radcą prawnych. Od 2014 roku Joanna Jabłczyńska ma własną kancelarię.  I choć wielu zastanawiało się jak pogodzi te dwa różne światy, to jej się udał!

W ubiegłym roku aktorka odnalazła kolejną pasję, którą jest uprawianie sportów. Aktorka świetnie radzi sobie w ekstremalnych warunkach! Bierze udział w zawodach triathlonowych, biega długie trasy, uprawia kolarstwo górskie.

Jej sportowe sukcesy możemy podziwiać na kontach społecznościowych, gdzie Joanna Jabłczyńska dzieli się z fanami zdjęciami. Jak widać, gwiazda nie zważa nawet na złą pogodę i w pełni realizuje swoją pasję z uśmiechem na twarzy.

Dzięki zdjęciom na Facebooku lub Instagramie możemy podziwiać jak wygląda jej aktywne życie, ale nie tylko. Aktorka pozwala fanom zajrzeć odrobinę do swojego mieszkania.

Zobaczcie w naszej galerii jak wygląda mieszkanie Joanny Jabłczyńskiej!