Od dłuższego już czasu aktorka Joanna Jabłczyńska jest twarzą i ambasadorką marki Kelly Melu. Teraz z pomocą biżuteryjnej firmy postanowiła wesprzeć Fundację Spełnionych Marzeń, prowadzoną przez Małgorzatę i Tomasza Osuchów.

28 sierpnia na terenie Soho Factory w Warszawie aktorka wzięła udział w specjalnej, charytatywnej sesji zdjęciowej, reklamującej jeden z produktów marki Kelly Melu – bransoletkę „Para z serduszkiem”. Część dochodów ze sprzedaży bransoletek zostanie przeznaczona na Fundację Spełnionych Marzeń, która opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi.

Joanna Jabłczyńska od dawna współpracuje z Fundacją Małgorzaty i Tomasza Osuchów, dlatego teraz cieszy się, że mogła połączyć pracę z pomocą. - Państwo Osuchowie stanowią dla mnie wzór do naśladowania od lat – wyznała aktorka. - Podziwiam ich optymizm, zapał i przede wszystkim dokonania. Cieszę się,że „zaraziłam” Kelly Melu bakcylem pomagania i mam nadzieję, że ta współpraca na tej akcji się nie skończy – dodała Joanna Jabłczyńska.

Partnerami sesji była włoska firma obuwnicza Bagatt, poznański Butik Infini, firma MAC Cosmetics, odpowiadająca za wykonanie makijażu aktorki, i salon fryzjerski Butique Piękności.