Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski zostali rodzicami! Gwiazda serialu "M jak Miłość" i młodszy brat Antka Królikowskiego powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. O szczęśliwej nowinie poinformowały na Instagramie zarówno świeżo upieczona mama, jak i dumna babcia, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski są parą od ponad roku, ale początkowo nie chcieli potwierdzać związku ze względu na towarzyszące mu kontrowersje. Zakochani nie wiedzieli, jak ludzie zareagują na to, że aktorka "M jak miłość" była w 2015 roku związana ze starszym z braci Królikowskich, Antkiem. Sam aktor podobno nie ma nic przeciwko temu, że Jan spotyka się z jego byłą dziewczyną i daje parze swoje "błogosławieństwo".

"Antek od dawna nie ma kontaktu z Asią [...] Uznał, że gdyby zabronił bratu wchodzenia w ten związek, to byłoby to niezdrowe. Życzy mu jak najlepiej" - mówi informator Faktu. 

Królikowski został ojcem

Joanna Jarmołowicz o porodzie poinformowała swoich fanów na Instagramie. Aktorka została mamą zdrowego chłopca. Zdradziła również, że razem z Janem Królikowskim, postanowili dać synkowi na imię Józef

"Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI" - napisała Asia na Insatgramie.

Serdecznie gratulujemy!