Joanna Keszka jest najpopularniejszą polską edukatorką seksualną i "trenerką kreatywnego seksu", która ma na koncie m.in. cieszący się popularnością podcast stworzony wspólnie z Magdą Mołek zatytułowany "Rozważna i Erotyczna". Teraz Keszka promuje swoją najnowszą książkę, która chce przekonać Polaków, by do sypialni wpuścili trochę... humoru.

"Potęga zabawnego seksu" - przepisy na seks dla każdej pary

Autorka bloga barbarella.pl nie po raz pierwszy kusi czytelnika już samym tytułem swojej książki. Wydana sześć lat temu publikacja "Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie" spotkała się ze świetnym odbiorem. Teraz Joanna wraca, by przypomnieć czytelnikom, jak ważne jest poczucie humoru. Również w łóżku.

Marzenie mam, aby w każdym domu, w którym są książki kucharskie, obok poradników kulinarnych stała moja książka z pomysłami na urozmaicony, przyjemny i zabawny seks - mówi autorka.

Faktycznie, sposób, w jaki Joanna Keszka opisuje swoje przepisy na urozmaicenie życia seksualnego, mogą wywołać uśmiech na twarzy. Autorka nie boi się używania słów powszechnie uznanych za sprośne, a nawet wulgarne. Mimo to jej nową książkę czyta się lekko i z przekonaniem, że każdy weźmie z niej coś dla siebie.

Czy warto nagrywać swoje własne seks-taśmy? Co jest bardziej pociągające - brak sukienki czy bielizny? Jak mówić do siebie, by wzniecić ogień w sypialni nawet mimo wieloletniego stażu związku? Jakie są zasady używania zabawek erotycznych? Na te i - naprawdę wiele - innych pytań odpowiedź znajdziecie w "Potędze zabawnego seksu".