Hejt to jeden z największych problemów XXI wieku. Dotyka on coraz większej liczby ludzi i to już nie tylko celebrytów. Jednak to właśnie osoby publiczne, znane z pierwszych stron gazet są na niego narażone najbardziej. W ostatnim czasie przekonali się o tym, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Kilka dni temu na jednym z serwisów plotkarskich na temat pary pojawił się artykuł, który wzbudził duże poruszenie wsród internautów. Pod opublikowanym tekstem nie zabrakło zarówno pozytywnych jak i negatywnych komentarzy. Na jeden z wulgarnych wpisów, aktorka i prezenter telewizyjny, stanowczo musieli zareagować. 

Zarówno Joanna Koroniewska jak i jej mąż postanowili dodać na swoje profile w mediach społecznościowych, screen treści wulgarnego komentarza, w którym internauta pod tajemniczym nickiem napisał: Y****e celebryctwo w czasach epidemii. Kiedyś do was przyjdziemy w maskach hokeistów i nazwisko Drwbor czy jak tam nie będzie znaczyło nic... [pisownia oryg.]

Pod dodanym postem 41-letniej aktorki na temat pogróżek możemy przeczytać: 

Zauważam znamienną sytuację. Jesteśmy wszyscy rozdrażnieni. Często nie radzimy sobie z emocjami. Nie rozumiem ludzi, którzy wchodzą na czyjeś konta, plują jadem i wychodzą. Albo piszą w kometarzach TAKIE RZeczy... Nie rozumiem też JAK MOŻNA NAWOŁYWAĆ DO NIENAWIŚCI?! Za co?!! Za żart?? Za śmiech?!!? Najlepiej siedzieć zamkniętym w swoich czterech ścianach i krytykować WSZYSTKO I WSZYTSKICH WOKÓŁ. To dopiero słabe. Hejt za co?!! Za to, że każdy na swój sposób próbuje przetrwać ten ciężki czas?!? - piszę na Instagramie Koroniewska.

Obojętny na pełen agresji komentarz nie był także Maciej Dowbor. Dziennikarz zasugerował w swoim wpisie na Instagramie, że sprawa nadaje do zgłoszenia na policję.  

Zastanawiam się czy to przypadkiem się nadaje do zgłoszenia na policję już teraz czy mam jeszcze poczekać i zebrać więcej podobnych?! - napisał wstrząśnięty całą sprawą syn Katarzyny Dowbor. 

Agresja internauty jest o tyle dziwna, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Często dzielą się oni z fanami swoim życiem prywatnym, wstawiając np. śmieszne filmiki z układami tanecznymi. W ostatnim czasie małżeństwo zaangażowało się w czytanie dzieciom bajek przed snem podczas organizowanych na Instagramie transmisji na żywo. Przypomnijmy, aktorka i prezenter telewizyjny pobrali się pod koniec 2014 roku. Mają dwie córki - urodzoną w 2009 r., Janinę oraz dwuletnią Helenę

ZOBACZ TAKŻE: DOROTA SZELĄGOWSKA postanowiła, że nie dopuści syna do matury. "Nie będę go posyłać na śmierć"