Przyszła babcia, Katarzyna Dowbor, nie kryje swojej radości: ,,Bardzo się ucieszyłam, kiedy powiedzieli mi o tym, że spodziewają się dziecka. Jestem taka szczęśliwa i dumna!” – mówi „Gali”. „Joasia i Maciek bardzo chcieli zostać rodzicami i wreszcie ich marzenie się spełniło” – mówi „Gali” koleżanka pary.

Joanna nie jest jedyną aktorką, która gra w „M jak miłość” i spodziewa się dziecka. Pierwsza była Kasia Cichopek, serialowa Kinga. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała producentów w listopadzie. Teraz przyszła kolej na Joannę, która jest już w piątym miesiącu ciąży. ,,To prawda, Joasia i Maciek spodziewają się dziecka” – potwierdza „Gali” Magdalena Czerwiec, menedżerka aktorki, i dodaje, że Joasia na pewno nie zniknie z serialu. ,,Ma zamiar dalej grać, ale teraz będzie na siebie bardziej uważała”. Natomiast Alina Puchała, scenarzystka ,,M jak miłość”, mówi, że ciąża aktorki zainspirowała ją do napisania dla serialowej Małgosi Mostowiak nowych, bardzo ciekawych wątków: ,,Będzie się u niej bardzo dużo działo. Ta bohaterka zdecydowanie wysunie się na pierwszy plan” – dodaje.

Puchała nie chce jednak zdradzić, czy również w serialu bohaterka, którą gra Koroniewska, będzie w ciąży. ,,To tajemnica” – mówi. Scenarzystka powiedziała nam za to, że cała ekipa trzyma za Joannę kciuki: ,,Będziemy się starali, żeby miała jak najlepsze warunki pracy. Jesteśmy do tego przygotowani. Proszę pamiętać, że w naszym serialu na metr kwadratowy planu filmowego przypada teraz jedna ciąża” – dodała żartobliwie.