26 grudnia 2014 Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub po 11 latach związku. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im jedynie najbliżsi. Zakochani starają się sferę uczuć zatrzymać tylko dla siebie. Na ich Instagramach rzadko lądują wspólne fotografie. Nam udało się kilka wypatrzeć. Poznajcie historię ich miłości.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowborpoznali się na planie serialu „M Jak miłość”. On pracował wówczas dla telewizji publicznej i przyszedł na plan serialu by porozmawiać z aktorami. Na pierwszą randkę zakochani umówili się dopiero kilka miesięcy później.

W 2009 roku na świat przyszło upragnione dziecko Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Córeczka Janina stała się oczkiem w głowie znanych rodziców. Para szybko została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Niestety w ich związku pojawił się kryzys.

Na początku 2012 roku okazało się, że para coraz rzadziej się widuje. Zakochani postanowili od siebie odpocząć.  Wielu wróżyło, że para definitywnie zakończy swój związek. Mówiono nawet, że Maciej Dowbor już znalazł pocieszenie w ramionach innej. Na szczęście plotki okazały się nieprawdziwe i stosunki między byłymi parterami zaczęły się poprawiać.

Para oficjalnie nie komentowała ani rozstania ani kryzysu. Kilka miesięcy po domniemanym rozstaniu parę widywano na wspólnych spacerach. Zaczęli prowadzić wspólne imprezy i znaleźli czas, by realizować pasje, jaką stał się dla nich sport. Wszyscy liczyli, że „big love” Koroniewskiej i Dowbora zakończy się ślubem.  I tak też się stało 26 grudnia 2014 roku para się pobrała.

Dziś na Instagramie zakochanych rzadko mamy okazję zobaczyć ich wspólne fotografie. Nam udało się kilka znaleźć. Zapraszamy do naszej galerii!