Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od wielu lat uchodzą za jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Medialne zainteresowanie wzrosło wraz z początkiem lockdownu. To właśnie wtedy aktorka oraz prezenter rozpoczęli swój pandemiczny projekt pod nazwą "Domówki u Dowborów", czyli rozmowy na żywo z zaprzyjaźnionymi osobami z branży. Wirtualne spotkania pozwoliły fanom gwiazdorskiej pary chociaż na chwilę zapomnieć o problemach życia codziennego. 

"Domówki" pokazały nam, że to, co uważaliśmy za wady w naszym związku, jest tak naprawdę naszą wielką siłą - zdradził Dowbor.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w "Gali"

Mimo ogromnej popularności, aktorka, której ogólnokrajową rozpoznawalność przyniosła rola Małgosi w serialu "M jak miłość" oraz prowadzący program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", od dłuższego czasu skutecznie chronią swoją prywatność, a w sieci pokazują wybrane kulisy życia prywatnego. Para wychowuje dwie córki: 11-letnią Janinę i 2-letnią Helenę. Jednak zdjęcia pociech na ich instagramowych profilach to prawdziwa rzadkość. 

Nie pokazujemy dzieci ani przysłowiowej sypialni. Nie mówimy też o wielu rzeczach, których doświadczyliśmy. Kiedyś zrobiłam na Instagramie ankietę czy widać, że szanuję swoją prywatność. I wiesz, że większość ludzi odpowiedziała, że tak? Gdybym nie żyła z Maciejem Dowborem, który jest, kim jest, i media piszą o nas dlatego, że jesteśmy razem, to pewnie więcej opowiadałabym o swoim życiu. Niestety, wystarczy mały zapalnik i nieprawdziwe informacje o nas zataczają gigantyczne kręgi. To odbiera mi przyjemność mówienia o sobie i o nas. Z drugiej strony cieszy mnie, że można być blisko ludzi, a jednocześnie zachować pewne przestrzenie prywatności, a oni to szanują - wyznaje Koroniewska.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Dowbor zaskoczył fanów zdjęciem z młodszym bratem. "Całe życie myślałam, że jesteś jedynakiem"

Lockdown zmienił nasze podejście do wszystkiego. Sprawił, że bardziej się otworzyliśmy, wyszliśmy do ludzi. Nadal "my home is my castle", ale tak jak dla milionów ludzi dom jest teraz naszym miejscem pracy. A ponieważ nasza praca jest trochę "na świeczniku", więc i nasz dom jest "na świeczniku". Co nie zmienia faktu, że nadal dużą sferę życia chcemy zachować tylko dla siebie - dodaje Dowbor. 

Całą wywiad Alicji Szewczyk z Joanną Koroniewską i Maciej Dowborem przeczytacie w nowej "Gali", która na rynku ukaże się 14 grudnia. W świątecznym numerze znajdziecie także:

  • Rozmowę z Maciejem Stuhrem i jego żoną Kach Błażejewską-Stuhr o decyzji, która zmieniła ich życie na lepsze
  • Odkrywcy szczepionki na koronawirusa, królowa Elżbieta II i Jill Kortleve - modelka size plus, która podbija wybiegi. Prognozujemy o kim będzie głośno w 2021 roku?
  • Kim jest Anya Taylor-Joy - gwiazda bijącego rekordy popularności filmu "Gambit królowej"?
  • Przyglądamy się ekscentrycznemu królowi Tajlandii, który swojego psa mianował marszałkiem lotnictwa, a od rządzenia krajem woli zabawę w luksusowym hotelu w Bawarii
  • W modzie stawiamy na błyszczące dodatki. Nawet na co dzień!
  • Holistyczna pielęgnacja czyli o co naprawdę chodzi w nowym podejściu do dbania o urodę
  • Zosia Cudny, autorka bloga Make Cooking Easier, pokazuje nam swoje pomysły na świąteczne dekoracje domu

Numer dostępny będzie w regularnej cenie 5,99 zł (sam magazyn), w wersji z broszurką kulinarną - Wybrane przepisy karnawałowe z książki "Kuchnia bardzo polska" Ewy Aszkiewicz (6,99 zł), w wersji z broszurką beauty - KARNAWAŁ TRENDY BEAUTY 2020/2021 (6,90 zł) oraz insertem - insertem kremem do rąk Eveline (7,99 zł).

SPRAWDŹ TEŻ: Joanna Koroniewska sześciokrotnie straciła ciążę. Napisała poruszający apel