Joanna Koroniewskajest już w piątym miesiącu ciąży, a to oznacza, że ona i Majciej Dowbor już w styczniu po raz drugi zostaną rodzicami. Informacja o stanie błogosławionym aktorki musiała ją nieźle ucieszyć! Joanna Korniewska o drugim dziecku marzyła bowiem od lat i podporządkowała temu całe swoje życie zawodowe. Co zrobiła, aby porządnie przygotować się do drugiej ciąży i opieki nad kolejnym dzieckiem? Najpierw, w 2013 roku odeszła z "M jak miłość", a potem konsekwentnie odrzucała propozycje ról w innych serialach, zostawiając sobie jedynie czas zawodowy na występy na deskach teatru. Aktorka dbała zatem o duży luz w swoim kalendarzu na wypadek gdyby faktycznie udało się jej zajść w drugą ciąże. Jak się okazuje, teraz jej marzenie w końcu stało się faktem!

ZOBACZ: JOANNA KORONIEWSKA I MACIEJ DOWBOR tak czule się kochają [ZDJĘCIA]

Jak zapewniają znajomi aktorki, którzy poinformowali o jej ciąży magazyn Flesz, Joanna Koroniewska absolutnie nie żałuje, że poświęciła swoją karierę dla macierzyństwa:

"Asia i Maciek są bardzo szczęśliwi i z niecierpliwością czekają na narodziny maleństwa!"

Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości. Joanna Koroniewska już w październiku idzie na urlop macierzyński, który jeszcze lepiej ma ją przygotować na narodziny swojego drugiego maleństwa. Będzie to chłopiec czy dziewczynka? Tego para póki co nie zdradza. Pewne jest tylko, że córka pary, Janina, już się nie może doczekać rodzeństwa!

Parze serdecznie gratulujemy dobrej nowiny ;-)