Joanna Koroniewska uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Szersze grono widzów poznało ją dzięki roli Małgosi w serialu „M jak Miłość”. Jak się okazuje, był to dla Koroniewskiej dobry czas pod względem zawodowym, ale niestety źle toczyło się wówczas jej życie prywatne. W wieku 22 lat aktorka przeżyła bolesną stratę. Jej mama zmarła na raka. Aktorka przez dłuższy czas musiała radzić sobie sama. Z ojcem nie utrzymywała kontaktów, a w jednym z wywiadów wyznała, że od śmierci mamy nie miała w nikim oparcia. Do czasu.

Trzy lata później Joanna Koroniewska zaczęła spotykać się z dziennikarzem Maciejem Dowborem. W 2006 roku brylowała już na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, a później w programie „Tylko Nas Dwoje”. Rok 2012 był rokiem przełomowym w jej życiu. Wówczas została kapitanem jednej z drużyn w programie „Kocham Cię, Polsko!”, zastępując na tym stanowisku Marzenę Rogalską. W tym czasie została również ambasadorką linii kosmetycznej Solution. Niestety, życie uczuciowe nie wyglądało wtedy najlepiej. Gdy w 2012 roku po latach związku Koroniewska i Dowbor się rozstali, wszyscy zastanawiali się, czy będzie to koniec ich wielkiej miłości. Ostatecznie parze udało się pokonać problemy i na nowo odbudować łączące ich uczucie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowobor, rodzice córeczki Janiny, po 11 latach bycia w związku pokonali poważny kryzys i postanowili scementować związek. Ślub w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia był zaskoczeniem nie tylko dla fanów sławnej pary, ale nawet dla ich najbliższych, którzy do ostatniej chwili nie wiedzieli, gdzie odbędzie się ceremonia. Na swoim ślubie Joanna Koroniewska wystąpiła w kreacji marki Paprocki & Brzozowski.

Niedawno para podjęła również wspólną pracę. Koroniewska i Dowbor założyli boga, na którym piszą o tym, na czym dobrze się znają – bieganiu, zdrowym żywieniu i aktywności fizycznej. Chwilę później do sieci trafiły zdjęcia Joanny Koroniewskiej z treningów. Fani, zastanowieni bardzo szczupłą sylwetką aktorki, zaniepokoili się jej stanem, posądzając aktorkę o to, że choruje na anoreksję. Gwiazda usilnie walczyła z plotkami dotyczącymi jej stanu zdrowia.

Joanna Koroniewska nigdy nie miała problemów z nadwagą i zawsze zachwycała nienaganną sylwetką. Jest po prostu filigranowa. Dziś piękna aktorka kończy 39 lat, ale według nas wygląda, jakby w ogóle się nie zmieniła! I wciąż jak dwudziestolatka!

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała Joanna Koroniewska na początku swojej kariery!

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: JOANNA KORONIEWSKA "Nie jestem chora"!

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!