Joanna Koroniewska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, a szersze grono widzów poznało ją dzięki roli Małgosi w serialu „M jak Miłość”. Prywatnie związana jest z aktorem Maciejem Dowborem, z którym poznała się właśnie na planie uwielbianej przez widzów produkcji. Para ma dwie córki: 11-letnią Janinę i 2-letnią Helenę. Koroniewska i Dowbor są bardzo aktywni na Instagramie, a w czasie pandemii szczególnie popularne stały się ich transmisje na żywo z serii "Domówka u Dowborów", do których zapraszają znane gwiazdy. Cykl zdobył pokaźne grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego kolejne odsłony. 

Joanna Koroniewska pozuje nago na Instagramie. Fani oburzeni

Ostatnio sporo kontrowersji wywołał post Joanny Koroniewskiej, który nie był wywiadem wideo z zaprzyjaźnioną gwiazdą, ale... zdjęciem topless. Aktorka postanowiła opublikować potreningową fotografię, na której pozuje nago zasłaniając się jedynie telefonem i tym samym oburzyła część swoich obserwatorów.

- Ale po co ta nagość? Zgorszyłam się. W pewnym wieku już nie wypada.
- I po co wrzucać takie zdjęcia?
- Joasiu, zniszczyłaś swój wizerunek...
- brzmią niektóre z komentarzy.

Na szczęście znalazły się również osoby, które chwalą zdjęcie Joanny Koroniewskiej, doceniając jej naturalność, brak kompleksów i pokazywanie rzeczywistości bez instagramowych filtrów bez względu na wiek.

Sama aktorka odpowiedziała na krytykę internautów w kolejnym wpisie: - Im jestem starsza, tym MOCNIEJ się temu sprzeciwiam. Wiek to stan umysłu, a nie metryka. Żyj i pozwól żyć innym. Tyle w temacie. Miłego. Napiszcie mi proszę o swoich ograniczeniach. Przyznaję, że im dłużej żyję, JA mam ich paradoksalnie znacznie mniej.

Zdjęcie Koroniewskiej, które wywołało tyle kontrowersji zobaczycie w galerii.