Joanna Koroniewska niedawno dołączyła do obsady "Śladu". Rola w drugim sezonie kryminalnego serialu Polsatu zdecydowanie wymaga od aktorki wyjścia ze swojej strefy komfortu. Aby dobrze i wiarygodnie wypaść jako pani nadkomisarz, Joasia Koroniewska postanowiła nauczyć się strzelać. 

- Żeby móc zostać panią nadkomisarz, trzeba umieć strzelać. To nie jest proste! Trzeba w odpowiedni sposób trzymać broń, o czym jeden z kolegów ostatnio mi przypomniał. Pamiętam, że uczyłam się strzelać na WOS’ie i wydawało mi się, że to takie proste. Nic bardziej mylnego! To nie jest jak jazda na rowerze, zapomina się wszystkiego! Musiałam się nauczyć tego od początkuzdradziła ostatnio gwiazda podczas rozmowy z internautami.

Joanna Koroniewska uczy się strzelać do roli

Joanna Koroniewska podchodzi do roli nadkomisarz w „Śladzie” z wielkim zaangażowaniem i dlatego wybrała się na strzelnicę, aby pod okiem instruktora doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się bronią i potrenować strzelanie. Jakie emocje towarzyszyły aktorce, gdy pociągnęła za spust?

- Próby na strzelnicy usprawniają i przede wszystkim uwiarygodniają postać, ponieważ pozwalają wyzwolić w człowieku emocje, których zazwyczaj kompletnie nie ma. Gdy przechodzimy potem do grania postaci, jeszcze bardziej możemy się w nie wgłębić i coraz lepiej zaczynamy je rozumieć. Na co dzień jestem osoba potulną, nie zdarza mi się być agresywną wobec innych, a na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę! To jest absolutnie coś niezwykłego - przyznała aktorka.

Zobacz zdjęcia Joanny Koroniewskiej na strzelnicy w naszej GALERII >>

Nowe odcinki serialu "Ślad" cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku po 22:00 w Polsacie.

SPRAWDŹ TEŻ: Katarzyna Dowbor w "Gali": Zawsze byłam inna [WYWIAD i ZDJĘCIA]