Joanna Koroniewska urodziła! 39-letnia aktorka znana głównie z roli Małgorzaty Mostowiak w serialu "M jak miłość" po raz drugi została mamą. Gwiazda pochwaliła się narodzinami dziecka 12 lutego 2018 na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie tortu przygotowanego specjalnie na przyjęcie dla bliskich chcących zobaczyć maleństwo. Koroniewska zdradziła, że razem z mężem Maciejem Dowborem przywitali na świecie drugą córkę. W ten sposób spełniło się marzenie ich sześcioletniej córki Janiny o młodszej siostrze!

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki - napisała na Instagramie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zostali rodzicami

Joanna Koroniewska po raz pierwszy została matką w 2009. Z ojcem dziecka, Maciejem Dowborem, wzięła ślub w grudniu 2014. Prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie również skomentował narodziny drugiego dziecka na Instagramie.

- Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+. Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym - napisał Maciej Dowbor.

Redakcja Gala.pl składa szczęśliwym rodzicom serdeczne gratulacje!