Joanna Koroniewska jest w ciąży i urodzi drugą dziewczynkę! Taką informację jednemu z dwutygodników przekazała menedżerka aktorki, Aleksandra Piwar. A to oznacza tylko jedno: Joanna i Maciej już w styczniu będą cieszyli się drugą córką. Przypomnijmy, ta pierwsza ma już 8 lat i nosi piękne staropolskie imię Janina.

A jak póki co czuje się Joanna Koroniewska. Co na temat staniu zdrowia aktorki zdradziła jej menadżerka w dwutygodniku Party?

"Joanna na razie czuje się bardzo dobrze i do końca września zamierza pracować. Potem wybiera się na kilkumiesięczny urlop macierzyński."

Jak się jednak okazuje, Koroniewska nie zamierza korzystać z tego urlopu zbyt długo.Od początku czerwca wchodzi bowiem na plan nowej produkcji TVP, w której dostała znaczącą rolę. Do innych obowiązków zawodowych podobno nie jest jej jednak już tak spieszono, bo póki co dla aktorki najważniejsza jest rodzina. Swój podziw dla życiowych wyborów Joanny wyraziła ostatnio też jej przyjaciółka, prezenterka telewizyjne Agnieszka Hyży:

„Jestem pełna podziwu dla Asi i tego, że dla rodziny praktycznie zrezygnowała z życia zawodowego. Kiedy się spotykamy, widzę, że ma to sens i przynosi wspaniałe efekty. Janka jest nie tylko mądrą, ale i wybitnie uzdolnioną muzycznie dziewczynką. Ma niesamowity słuch i pięknie gra na flecie.”

Jak widać, czas, który aktorka poświęciła córce Janinie, przynosi oczekiwane efekty. Czy tyle samo cierpliwości Koroniewska będzie miała też dla swojej drugiej córki? O tym będzie miała okazję przekonać się dopiero w przyszłym roku. Póki co najwyższym newsem dnia jest to, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą mieli drugą córeczkę! Serdecznie gratulujemy!

W GALERII obejrzycie zdjęcia Joanny Koroniewskiej z dawnych sesji dla "Gali"