Polskie gwiazdy coraz chętniej zakładają blogi, dzięki którym mogą w łatwy sposób opisywać swoje codzienne życie. Znanymi blogerkami są m.in. Honorata Skarbek, Margaret czy Anna Mucha, a teraz do tego grona dołączyli też Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor!

Aktorka, która nie jest ostatnio zasypywana ofertami ciekawych ról, postanowiła najwyraźniej wykorzystać nadmiar wolnego czasu i zacząć prowadzi własną stronę. Koroniewska i jej mąż będą pisali o tym, na czym znają się dobrze - bieganiu, zdrowym żywieniu i aktywności fizycznej.

Nie sposób pisać o sporcie w życiu ludzi dorosłych, nie włączając w to rodziny. Pisanie zawsze sprawiało nam frajdę, a ponieważ coraz więcej osób pyta nas o to, jak łączymy obowiązki rodzinne, zawodowe i hobby, stąd zrodził się pomysł bloga i zaproponowałem jego współtworzenie Joasi – powiedział w rozmowie z "Faktem" Maciej Dowbor.

Prezenter zapewnił też, że jego wpisy będą nieco różniły się od sposobu, w jaki bloga będzie prowadziła jego żona.

Moje podejście jest bardziej wyczynowe, a Asia traktuje sport bardziej rekreacyjnie. Znajdzie się miejsce na wszelkie tematy okołosportowe, widziane z naszej subiektywnej perspektywy.

Jesteście ciekawi, jak Joanna Koroniewska i jej ukochany poradzą sobie w roli blogerów?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Koroniewska - Na sportowo w Międzyzdrojach!