Joanna Krupa bez wątpienia należy do wąskiego grona osób, którym udało się odnieść komercyjny sukces nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Modelka ma status gwiazdy również w Stanach Zjednoczonych. Wszystko dzięki ciężkiej pracy i samozaparciu. Mimo że kilka dni temu skończyła 37 lat, Krupa nie zwalnia tempa. Jak sama przyznała w wywiadzie udzielonemu "Gali", początki nie były łatwe - Miałyśmy przy sobie około 200 dolarów. Mieszkałyśmy kątem u babci i cioci. Mama pracowała wtedy w fabryce kubków jednorazowych. 

Zajęcie czwartego miejsca w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" sprawiło, że producenci telewizyjni od razu dostrzegli potencjał w Krupie. Dosłownie kilka sezonów później, modelka wystąpiła w bijącym rekordy popularności reality-show "The Real Housewives of Miami"

W Polsce program "Top Model. Zostań Modelką" zapewnił Joannie Krupie status mega gwiazdy. Teraz nikt nie wyobraża sobie show bez spontanicznej, pełnej emocji prowadzącej, która dla milionów Polek jest inspiracją. Piękna, nie zadziera nosa, troszczy się o los zwierząt i robi zawrotną karierę - jak widać, marzenia się spełniają. 

Modelka jest również bardzo aktywna w serwisach społecznościowych. Oczkiem w głowie Joanny Krupy jest jej profil na Instagramie. Gwiazda prezentuje tam naprawdę bardzo gorące fotografie!

Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy galerię zdjęć z najodważniejszymi pozami Joanny - zapraszamy!

»PRZECZYTAJ TAKŻE: USTAWA ANTYABORCYJNA: gwiazdy przeciwne całkowitemu zakazowi aborcji

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!