Finał "Top Model 7" - wpadka podczas ogłoszenia wyników! Wczoraj wieczorem na antenie TVN odbył się wielki finał siódmej edycji show "Top Model". Poznaliśmy zwycięzcę sezonu, który jak stwierdziła Joanna Krupa, był najlepszym w historii programu. Najwięcej głosów publiczności zdobyła Kasia Szklarczyk i to ona podpisze kontrakt z agencją modelek oraz pojawi się na okładce magazynu "Glamour". Kasia miała w finale naprawdę mocną konkurencję - zarówno Ania Markowska, jak i Hubert Gromadzki mieli duże szanse na wygraną i każde z nich ma potencjał, aby zrobić karierę w modelingu. To jednak 22-latka z Bukowna przekonała do siebie największą liczbę widzów i zajęła pierwsze miejsce, chociaż mało brakowało a odpadłaby już na początku finału. Podczas eliminacji doszło bowiem do sporej wpadki, kiedy to Joanna Krupa ogłosiła, że Kasia jako pierwsza żegna się z finałem...  

Wpadka podczas finału "Top Model"

Joanna Krupa w finale "Top Model" miała ogłosić osobę, która pożegna się z programem po pierwszym etapie odcinka na żywo. Na ekranie w studio miały wyświetlić się zdjęcia osób, które przechodzą dalej i będą walczyć o wygraną. Niestety, produkcja "Top Model" miała problemy techniczne i na dwóch różnych ekranach, wyświetliła dwie różne kombinacje zdjęć. Zdezorientowana Joanna Krupa najpierw ogłosiła, że z finału odpada Kasia, a kiedy przez odsłuch otrzymała inną wiadomość od realizatorów programu, powiedziała, że to jednak Ania żegna się z show. Niezręczna sytuacja wprawiła w osłupienie publiczność w studio oraz widzów przed telewizorami. 

Joanna Krupa komentuje wynik finału Top Model

Finał "Top Model" wygrała ostatecznie Kasia Szklarczyk, chociaż jak widzieliśmy w trakcie ogłaszania wyników, sama do końca nie mogła w to uwierzyć. Po zakończeniu emisji finałowego odcinka "Top Model", w sieci zawrzało. Internauci skrytykowali wybór telewidzów, którzy najwięcej głosów oddali na 22-latkę. Do kontrowersyjnych komentarzy i wpadki realizatorów postanowiła odnieść się Joanna Krupa na swoim Instagramie, gdzie zamieściła ostry wpis:

"Gratulacjia dla @kasiaszklarczyk !!!!! Ona wygrał tylko dlatego ze miała najwiecej SMS ów. Jak wam się coś nie podoba to następnym razem głosujcie dla waszego Favorite. Zazdrość jest ochydna. Wszyscy finaliści byli wygrani i zrobią kariery tylko teraz jest w ich rękach. #hatersgonnahate"

A Wy co sądzicie o wynikach "Top Model 7"? Wygrała Wasza faworytka?