Joanna Krupa w ciąży na finale "Top Model" 2018? Taki jest plan! Gwiazda, która na początku sierpnia wzięła ślub kościelny z amerykańskim biznesmenem, Douglasem Nunesem, nie ukrywa, że już od paru miesięcy intensywnie stara się o swoje pierwsze dziecko. W jednym z ostatnich wywiadów 39-letnia modelka i aktywistka na rzecz praw zwierząt zdradziła nawet, że chciałaby zajść w ciążę jeszcze przed finałem 7. sezonu "Top Model".

Cały czas próbujemy i mam nadzieję, że już wkrótce faktycznie się uda. Wszystko zależy od czasu i fizycznej formy, bo wiadomo – nie mam już 21 lat. Ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie łatwo - wyznała w rozmowie z dziennikarzem Fakt.pl.

Joanna Krupa w ciąży na finale Top Model 7?

Transmitowany na żywo w TVN finał "Top Model" 2018 odbędzie się pod koniec listopada w Warszawie. To oznacza, że Joanna Krupa i jej mąż Douglas rzeczywiście mocno spieszą się już z rozpoczęciem realizacji projektu pt. "ciąża". Modelka nie wyklucza, że jeśli nie uda im się począć dziecka w naturalny sposób, to bez oporów wykorzystają w tym celu jej zamrożone kilka lat temu komórki jajowe. Jest to w końcu znany i coraz częściej stosowany sposób na przedłużenie płodności.

Nie stresuję się. Jakby, nie daj Boże, nie udało się, to przecież mam zamrożone jajeczka! - dodała gwiazda.

Zdjęcia Joanny Krupy możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK jest w ciąży? Są zdjęcia!