W środę, 5 czerwca, odbył się finał 3. edycji "Top Model", na którym nie mogło zabraknąć Joanny Krupy, która była jurorką, oraz Anji Rubik, która była gościem specjalnym każdej z trzech edycji programu. Podczas finałowej gali nie sposób było oderwać oczu od obu gwiazd.

Zarówno Joanna Krupa, jak i Anja Rubik postawiły w swoich stylizacjach na głębokie dekolty! Joanna Krupa miała na sobie jasną suknię od Dawida Wolińskiego, a Anja postawiła na białą wydekoltowaną koszulę oraz krótką spódniczkę mini, która przy okazji eksponowała jej długie nogi.

Okazuje się, że nie tylko polskie media zwróciły uwagę na kreacje gwiazd. Brytyjski tabloid "Daily Mail" był zachwycony stylizacjami Anji i Joanny. - Gwiazda "Real Housewives Of Miami" postawiła na nowoczesną wersję klasycznej hollywoodzkiej syreny. (...) Topmodelka Anja zrezygnowała z klasycznego wizerunku i seksownie wyeksponowała swoje nogi - czytamy na stronie internetowej tabloidu.

"Daily Mail" nie zapomniał poinformować też o zwyciężczyni 3. edycji "Top Model" - Zuzannie Kołodziejczyk. Opisał czarno-białą suknię, którą Zuza miała na sobie podczas ogłoszenia wyników.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy na finale Top Model 3 [FOTO+WIDEO]